CHP Tosya İlçe Başkanı Basın Açıklaması

banner294

CHP Tosya İlçe Başkanı Basın Açıklaması

buraya tıklayınız

BASINA VE KAMUOYUNA-

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekilimiz Sayın Hasan Baltacı’nın geçtiğimiz haftalarda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gündeme getirdiği Suluca Köyü Üst Geçit Projesi’nin 3 ay içinde ihale edileceği ve en kısa sürede üst geçidin yapılacağı kamuoyuna yansımıştır.

Tosya yolu başta olmak üzere, Tosya’nın gerek sağlık alanında yaşadığı problemler gerekse tarım ve sanayi alanında çözüm bekleyen sorunlarının üzerine giderek Tosyalıların gözü, sözü, temsilcisi olan Milletvekilimiz Hasan Baltacı’ya bir kez daha tüm Tosyalılar adına teşekkür ediyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Tosya’mız için verilen her sözün yakından takipçisi olacağız. Beceriksiz, basiretsiz yöneticilerin elinde düğümlenen problemleri Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında tek tek çözeceğimizin sözünü veriyoruz. Çünkü biz Tosya’yı seviyoruz.

İsmail OKUDUCU

Cumhuriyet Halk Partisi

Tosya İlçe Başkanı

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2022, 23:38

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

Allah sizin elinize düşürmesin.

Yurttaş
Yurttaş @Vatandaş - 6 ay Önce

Sizin elinize düşükte ne gördük. Ülkenin durumu meydanda. Yoksulluk, Yolsuzluk, Yasaklar. 2002 de iktidara geldiklerinde miting meydanlarında nerde ise cenneti vaad etmişlerdi. Kendileri bu dünyada cenneti yaşadılar. Biz ise neyi yaşadık? Hiç bir şey. Bizde cenneti ötede yaşayacağımıza, bunlar gibi cenneti bu dünyada yaşayalım. Haklarımızı kimseye yedirmeyelim. Uyanık olalım insanları cennet ile kandırmalarına izin vermeyelim. Allah ile aldatan, kuranı kerim ile kandıran, insanların milli, manevi inanç ve duygularını kullanarak bundan siyasi fayda sağlayan ve bu siyasi faydayı da maddi kazanca çeviren, maddi kazancı da ranta çeviren (çalışmadan parasal maddi kazanç elde eden) insanların eline hiç kimseyi düşürmesin. Allah bu saf ve temiz halkın yardımıcısı olsun.

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 6 ay Önce

BENCE ARTIK KENDİMİZE GELMELİYİZ BAŞKA TOSYA YOK PARTİZANLIGI BIRAKIP ELELE VERİP TOSYAYI HER ALANDA KALKINDIRMALIYIZ BUNUN İÇİN DE VİZYONLU MİSYONLU VE BASİYRETLİ BİR MİLLET VEKİLİ ÇIKARMAMIZ ŞART SAYIN DEĞERLİ TOSYALILAR BİZE BİZDEN FAYDA VAR BAŞKALARINDAN DEYİL ONUN İÇİN TAKIM TUTARGİBİ PARTİ TUTMAYALIM BU ÖZELLİKLERİ TAŞIYAN BİR MİLLET VEKİLİ ÇIKARALIM

halil aslı
halil aslı - 6 ay Önce

başkanım çok güzel açıklama yapmışsın. bence her 15 günde bir bu durumları dile getirmen lazım. Allah razı olsun.

Cafer SAYKI
Cafer SAYKI - 5 ay Önce

İKTİDAR MI????

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307