CHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ HASAN BALTACI ''TOSYAYI SEVİYORUZ''

banner315

banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı Cumhuriyet Bayramının 99.Yıl dönümünde Parti otobüsü ile Tosya ilçesini gelerek vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutladı.Çok sayıda partilinin katıldığı konvoyda milletvekili Hasan Baltacı Otobüsten yaptığı anons ile Tosya halkının Cumhuriyet Bayramını kutladı.Milletvekili Hasan Baltacı'ya CHP Tosya ilçe Başkanı İsmail Okuducu ve parti yönetimide katılarak tek tek esnaf ziyareti yapıldı.

Kutlama programı Cumhuriyet meydanında toplu fotograf çekimi ile sona erdi.Melletvekili Hasan Baltacı www.tosyahaberleri.com haber sitemize yaptığı açıklamada'' Biz Tosya'yı seviyoruz.Her yerde Tosya'nın sorunlarını dile getirerek çözüm için elimizden geleni yapıyoruz''dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güzel İlçem
Güzel İlçem - 12 ay Önce

Yolunuz açık olsun sayın vekilim. 2023 de yapılacak milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu 'da en az 2 milletvekili çıkarmasını diliyoruz. Oylarımız CHP ye, cumhuriyetin partisine.

vekilim
vekilim - 11 ay Önce

tosyaya hizmet fakirin fukaranın ayağına gitmekle olur. dere mahallesinde fakiri ziyaret et. gör hallerini. yoksa oy falan çok beklemeyin.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307