CHP Kastamonu il ve İlçe Başkanları Tosya'da

banner294


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanlığı’nın aylık olarak düzenlediği ilçe başkanları toplantısının ikincisi hafta sonunda Tosya’da gerçekleşti.

Tosya CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu’nun ev sahipliğinde CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin başkanlığında yapılan toplantıda ilçelerin öncelikli sorunları tartışıldı.

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından ilçe halkı ve partililerle de bir araya geldi. Tosya’nın sorunlarıyla yakından ilgileneceklerini, ilçelerin sesi olacaklarını söyleyen Hasan Baltacı, her ay bir ilçede toplanıp partililerle ve halka buluşacaklarına dikkat çekti.

Milletvekili Hasan Baltacı Kastamonu merkez ve İlçelerin sorunları çözümü noktasında üzerlerine ne görev düşüyorsa yerine getirmeye, her ilçenin sesi olmaya gayret edeceklerini belirterek, www.tosyahaberleri.com mikrofonlarına değerlendirmede bulundu:

“Tosya halkı ve CHP Tosya ilçe teşkilatı bizi öyle candan karşıladı ki kendimizi evimizde hissettik. Öncelikle tüm Tosyalılara çok teşekkür ediyorum. Her ay bir ilçede ilçe başkanları toplantısı düzenleme kararı almıştık ve buna da bugün Tosya’da gerçekleştiriyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantıda da tüm ilçelerimizin sorunlarını tek tek masaya yatıracağız. Azdavay’ın mermerini ele aldık, Taşköprü’nün pancarını ele aldık, Devrekani’nin besiciliğini ele aldık, İnebolu’nun balıkçılığını ele aldık, İhsangazi’nin öğretmenini, Cide’nin ve Tosya’nın doktorunu ele aldık. Bu ilçelerimizde bu konularda CHP ne yapacak bunun planlarını oluşturduk. Her ilçenin sesi olmak için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Bugün bu sorunların çözülmesi için CHP’nin üzerine ne görev düşüyorsa onu yapacağız. Ayrıca toplantımıza nezaket ziyaretinde bulunan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve ekibine teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Tosya Belediye başkanının bu samimiyeti bizler için çok önemli. Tosya’nın sorunlarının çözümü aşamasında birlikte hareket ederek başarıları çalışmalar yapacağımıza inanıyorum’ ’dedi.

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı,İl Başkanı Hikmet Erbilgin ve Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu’nun başkanlığını yaptığı toplantıya tüm ilçe Başkanları ve yönetimi katıldı. Toplantı daha sonra partililerin toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ak
Mehmet ak - 4 yıl Önce

Samimi degiller. Konusmayida dinlemedim. Sadece bir sorunumuz icin ( özboyu köyü ) vekil bey ile gorusmek icin istedik. Birakin vekili danismanlari ile bile gorusemedik. O derece halkin sorunlari ile ilgililer yani.

ismail
ismail @Mehmet ak - 3 yıl Önce

oyu akp ye ver çözümü chp de bekle bu köy yandıgı zaan öz veripe yapmayanları arayacaksın

Chp demek!
Chp demek! - 4 yıl Önce

Chp demek laiklik kılıfı altında başörtüsüne yasak koydurmak demek. Chp demek katsayı engeli ile imam hatipler ve meslek liselilere universite yolunu kapatmak demek. Chp demek kesintisiz eğitim palavrasiyla imam hatiplerin orta kısımlarını kapatmak demek. Allah bu miletin başına sol zihniyeti nasip etmesin. Bunlar anca toplanti yapar

Haluk aydın
Haluk aydın - 4 yıl Önce

Tosya’yı seçim haricinde hatırlayan tek vekil.. tebrik ediyorum .. HASAN BALTACI gerçekten milletin vekili .
Sana verdiğim oy helali hoş olsun

Munir 37
Munir 37 - 4 yıl Önce

Ak parti vekillerini yilda kac defs tosyada gordun vekil her hafta tosyada at camuru hemen oyu akp ye verirken iyi sorunu chpli vekil çözsün demi akp ye gidin çözsün sorununuzu

Hulusi fro
Hulusi fro - 4 yıl Önce

İsmail okutucu hocamı chp dosyada ilçe başkanı olarak gördüm. Hepimiz bir yerinden tutmuşuz..Hepimiz ilerleyen yaşımıza rağmen elimiz taşın altında..
Bu ülkede böyle insanlar varken kimse bir şey yapamaz....

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307