AK Parti Tosya İlçe yönetimi açıklandı.

banner294

AK Parti Tosya İlçe yönetimi açıklandı.
banner278
banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Ak Parti Tosya ilçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi,  AK Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyelerinin açıklanmasına ilişkin basın açıklamasında bulundu.
Yeni AK Parti Tosya İlçe Yönetim Kurulu üyelerimizi belirledik. İlçemizdeki teşkilat çalışmalarında göstermiş oldukları özverili ve gayretli katkılarından dolayı benden önceki partimiz yönetimine teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum.  Bu hizmet bayrağını daha da yükseklere taşımak için Allah’ın izni ile çalışma arkadaşlarımızla beraber güzel çalışmalara imza atacağız. En önemlisi herkesi ve her kesimi kucaklayan bir anlayış ile hareket etme gayretinde olacağız, çünkü partimizde kırgınlığa küskünlüğe yer olmadığını herkesin bilmesini arzu etmekteyiz. Yeni AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyelerimiz Tosya’mıze ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, birlik beraberlik ve kardeşlik ilkeleri doğrultusunda çalışmalarımızın devam edeceğini sevgi ve saygılarımla belirtmek isterim.

Hasan Mete Dikişci

Ersan Yılmaz

Mustafa Takır

İlyas Çakır

Mustafa Kartal

Şenol Kabaoğlu

İsmail Ercan

Müjdat Güney

Ahmet Tunca

Hatice Çercialioğlu

Hüseyin Küçükkeskin

Kazım Erzurumlu

Volkan Bıçakcı

Sinan Zeybek

Ayşe Akgül

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2021, 18:07

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
İdealist Kuşak
İdealist Kuşak - 10 ay Önce

20 yıldır yettiniz, ilçe başkanı değişmişmiş, yönetim değişmişmiş,. Zamlar ve ekomonideki sıkıntılar sizi etkilememiş anlaşılan.. Sandık en kısa zamanda dersinizi verir inşaAllah. İnsanların canına okudunuz, ekonomilerini faizle, enflasyolnla, dövizle, kurla, vergiyle perişan ettiniz bozdunuz, alım gücünü düşürdünüz,, çok yanlışlar yaptınıxz. Bunları da bu milletin milli ve dini değerletini siyasetinizde kullanarak yaptınız. Tez vakit kazınır çeker gidersiniz inşaAllah. Sandık yapsın gerekeni inşaAllah.

Tosya37.5
Tosya37.5 - 10 ay Önce

Ben daha açık konusayım daha aktif kişiler beklerdim günden güne kadro çöküyo parkındamısınız önümüzdeki dönem belediye başlandığında bu kadroyla kendi elinizle kendiniz mhp ye veriyosunuz gercekten cok yazık geçmiş olsun

GÖNLÜ AK OLANLAR
GÖNLÜ AK OLANLAR @Tosya37.5 - 10 ay Önce

Yorum yapmak en kolayı, hele ismi görünmeyen bir yerde yorum yapmak en kolayı. Listede kimler olmalıydı , kimler olmamalıydı bunu da söyle de ona göre uyaralım. Kim girerse bu liste füze gibi olur. Kimse kusura bakmasın , bu liste Türkiye'yi kurtarmayacak. Bu liste Tosya'ya yatırım getirecek. Bu açıdan bakılması gerekiyor. Kabul edenlerin bence en iyileri bir arada.

Memleketli
Memleketli - 10 ay Önce

Bir şeyi farkettinizmi,halen Kazım Şahin ve Örü ailesinin güdümünde bir yönetim kurulmuş. Gene kukla güdülecek bir başkan seçmişler ha Hasan ha kel Hasan . Bu Kazım kafası ile gene kaybedeceksiniz. Kastamonunun kendine rakip olamayacak kumaşta bir başkan çıkardı gene. Uyu memleketlim uyu. Şakşakcılar sizde işimiz düşer diye yalakalık yapın. Mesele kişisel değil memleket meselesi !

gurbetçi
gurbetçi @Memleketli - 10 ay Önce

Kazım başkanla ne alıp veremediğiniz var? Adam başkanlığı kaybedeli 2 yıl oldu hala arkasından konuşuyosunuz, ne büyük adammış ki hala konuşturuyor arkasından. Tosya o gelene kadar proje mi gördü? Tosyada sel olduğunda başkanlık süresince yapamassın bu yolları dediniz 6 ayda bitirdi. Tosyaya kaç yıldır üni getirmeye çalıştınız kazım başkan geldi yaptı. Teşekkür edeceğinize anca eleştirirsiniz...

Biz memleket olarak akıllanmayız, anca eleştiri hiç tebrik etmek yok...!

Tosyali
Tosyali - 10 ay Önce

Cok kaliteli düzgün insanlarla cıkılan bu yolda inşAllah memleketimiz için hayırlı olur

Yasin vapuroğlu
Yasin vapuroğlu - 10 ay Önce

Yönetim güzel olmuş hayırlısı inşAllah

Orhan Cığa
Orhan Cığa - 10 ay Önce

HAYIRLI OLSUN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN BAŞARILAR.

Dava Kebap
Dava Kebap - 10 ay Önce

İdealist Kuşak isimli kardeşim bunların seçimi kaybetmelerini temenni etmişsin ama bunların bir bölümü bu seferde kazanan yeni iktidar partisine geçerler. Zaten yarıya yakın bir bölümü bu partiye başka partilerden geçmişler, dedikodu böyle. Kazanan parti nerde bunlar orada.
İlçeye yatırım getirmekten öte kendilerine yatırım ve maddi kazanç getirmek peşindeler gibi sanki. Sen bunları kafana takma işine bak, boşver. Allah gerekeni yapar. Aşırı istek ve arzuları hiç bitmeyen insanlar işte o partiden bu partiye geçiyorlar böyle.

Ön Sezi
Ön Sezi - 10 ay Önce

Listedeki üyelerin büyük bir bölümü ak parti kimliğini kullanarak kendilerine sıfat edinmek, daha fazla iş almak, mevcut işlerini kaybetmemek, çok daha fazla parasal kazanç elde etmek, özel ve kamu kurum ve kuruluşları ile olan ilişkilerini daha kolay yürütmek, ilgili oldukları yerlere çalışan yerleştirmek işe aldırmak, beğenmediklerini görevden aldırmak, istediklerini üst görevlere getirmek, terfi için bir yerlerle görüşmek, yaptıkları çalıştıkları görevlerinden olmamak, kafalarına yatmayan kişilere diledikleri istedikleri gibi davranmak, ilçeye kendi istedikleri hizmetleri getirmek, istemedikleri hizmetleri getirmemek engel olmak için uğraşmak, halk içerinde daha fazla tanınmış olmak, her yerde sözü geçen insanlar olmak, istek ve arzularını gerçekleştirmek için planlarını projelerini ve proje değişikliklerini daha kolay uygulamak, ilçedeki yanlış işleri ve usülsüzlükleri görmezden gelmek hatta kapatmaya çalışmak, birtakım işlere aracılık etmek için yönetim kuruluna seçilmemişlerdir umarım. Ben bu kişilerin asla öyle olmadıklarından, asla böyle niyetlerinin bulunmadığından, kendileri için değil ilçe için çalışacaklarından eminim.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner298