AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı Tosya'ya Narkotik Şubeyi Getiriyor

banner294

AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı Tosya'ya Narkotik Şubeyi Getiriyor
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi ve Gençlik kolları başkanı Murat Musaoğlu Kastamonu Narkotik ve Kom şube müdürü Erkan Sönmez’i makamında ziyaret etti

Makam ziyaretinde AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi yaptığı değerlendirmede ‘’Tosya D100 karayolu üzerinde bulunması ve son zamanlarda bağımlılık yapan uyuşturucu madde kullanımının artması nedeniyle Tosya ilçesi Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik şube kurulmasını talep ettik ayrıca Fabrikalarda dahil kurumlarda narkotik anne eğitiminin yaygınlaştırılmasını talep ettik. Kastamonu Narkotik Şube Müdürümüzden özellikle Tosya’da narkotik şube kurulması konusunda söz aldık. Daha yaşanabilir bir Tosya için, taş üstüne taş koyana teşekkür ediyoruz. Narkotik şube müdürümüz Erkan Sönmez bey iadeyi ziyarette bulunacaklar’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2022, 11:55

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 7 ay Önce

Tosya'da olması gerekli olan narkotik şube hızlı ve acele olmak üzere getirilmeliydi.zamanlaması iyi olmuş.gençleri zehirleyen zehir tacircilerinin korkulu rüyası olacaktır.memleketimize hayırlı olsun...

Kurmay
Kurmay - 6 ay Önce

İlçeye açılacak narkotik büro amirliğinin, eroinman, kokainman, hapçı ve esrarcılar için gerekeni yapacağından hiç şüphemiz yok. Gereken çalışmayı fazlası ile yaparlar herhalde. Başarılar.

abdullah yünlü
abdullah yünlü - 7 ay Önce

bazı köylerde dikimi var

Oğuz Kurtoğlu
Oğuz Kurtoğlu - 6 ay Önce

İlimizi kokainle ünlüleştiren yine akp medya sorumlusu Kürşat değilmiydi :) tavşan kaç tazı tut :)

Çözüm
Çözüm - 6 ay Önce

Esrarkeş, uyuşturucu hapçı, metamfetaminci, eroinman, kokainman ne kadar içici varsa bir gün bu içicileri toplayıp sorulduğunda satıcıların, temin edicilerin, ekicilerin kimler olduğunu söyleyeceklerdir. Güzel ilçemizi uyuşturulmuş uyuşuk bir toplum haline getirmeye kimsenin hakkı yoktur. Gençlerimizi uyuşturucu maddeye alıştıranlar, zehirlemeye çalışanlar kesinlikle cezalandırılmalıdır. İlçemizi kimse bozamaz, yetkililerin gerekeni yapacağından eminim, şüphem yoktur. Narkotik büro ilçemize hayırlı olsun. Allah güçlerini kuvvetlerini artırsın inşaAllah.

Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

Hayırlı olsun.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307