AK PARTİ TOSYA İLÇE TEŞKİLATI 1. YILINI KUTLADI

banner294

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı göreve gelişinin 1. Yıl dönümü nedeniyle ilçe binasında bir değerlendirme toplantısı düzenleyerek, 1. yıl pastası kesti. AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci, '1 yılı doldurmuş olmanın sevinci ve gururu ile buradayız' dedi.

Toplantıya tüm Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı ve partililer katıldı. AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci bu 1 yıllık süreçte teşkilat olarak yaptıkları çalışmaları anlatıp, gelecekte yapacak oldukları çalışmalardan da bilgiler verdi. Birlikte yürüdüğü yol arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Hasan Mete Dikişci, 1. Yıl dönümü pastasıyla ve teşekkür konuşmasıyla kapanış yaptı.

AK Parti Tosya ilçe Başkanı Hasan Mete Dikişci konuşmasında ‘’ Ak Partimizin çatısı altında bir yılımızı tamamladık. Tosya' ya, Kastamonu' ya, Türkiye' ye hizmet yolunda nice yıllara birlikte girmek en büyük dileğim.

Bu göreve bizi layık görerek, bize çalışmalarımızda destek veren başta il yönetimimiz ve il başkanımız Doğan Ünlü' ye, Millet Vekillerimiz Metin Çelik ve Hakkı Köylü' ye, Genel merkezimize ve Reisimiz, Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yönetimim adına teşekkür ederim.

Bugünü unutmayıp, böyle güzel bir organizasyon yapan yönetimim, belediye ve il genel meclisi üyelerim, Kadın kolları başkanım Sevgi Cınbar ve yönetimi, Gençlik kolları başkanım Murat Musa oğlu ve yönetimine teşekkür ederim.

2023 yolunda İşimizin zamanımızdan daha çok olduğunu biliyor ve bu düstür üzere çalışıyoruz. Bu yolda çalmadık kapı bırakmayacağız inşallah’’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
editör Nazım
editör Nazım - 4 gün Önce

önce yalnız kelimesini yanlış yazmışsın. Cezaevi için ilk söz alan sensin herhalde ilçe başkanı. kocaman bir aferin sana. Yazıklar olsun sana ve size verdiğim oya. İnsan Okul sözü alır. Yazıklar olsun hakkım haram olsun sizin gibi insanlara. bu nasıl kafa. kafanı bi değiştir sen ilçe başkanı ve ordakiler.

İlginç
İlginç @editör Nazım - 3 gün Önce

Nazım kardeş sen çok değişik bir adamsın ya. Adam bundan önceki bütün ilçe başkanlarıdan daha çok yere gitti, heryerden bir şey istedi , sen cezaevinde takılmış kalmışın. Biraz kendisini takip etsen , daha geçen hafta Levent Özil (Milli Eğitimde genel müdür) onu ziyaret ettiğini görür ve ne istediğini okurdun. daha öncesindede ne yaptığını adam sosyal medyadan devamlı anlatıyor. Üniversite için bir dolu girişimde bulundu.
onun bunun adamı olmaya gerek yok. sadece oku, takip et.

Vatandaş.
Vatandaş. - 4 gün Önce

Hastane statüsü değişti kendisi değişmedi.C iken de aynı B iken de aynı lütfen takip edin yeni uzman doktor kadroları açıldı mı açılmadı mı bize kızmayın böyle söylüyorum diye seçmrniniz olarak yapıcı eleştiri yapmak istiyorum.

James Clear
James Clear - 3 gün Önce

Trajikomedi... Kendileri çalar kendileri oynar.

va mı?
va mı? - 4 gün Önce

Şu yönetimde menfaati olmayan yada olmayacak biri va mı?

ilginç
ilginç @va mı? - 3 gün Önce

menfaatsiz insan mı var. eğer birşey biliyorsan da söyle. çamur at izi kalsın modunda nasıl olsa ismimi yazmıyorum diye sallama.

işsiz adam
işsiz adam - 3 gün Önce

yaşasınnnn. ilçe başkanı cezaevi sözü almış güzel ilçemize. fabrika sözü yok okul sözü yok kalkınmak için herhangi bir söz yok. benden de size yazıklar olsun. size artık oy falan yok. çevremden en az 200 oy vardı. avucunuzu yalayın.

İlginç
İlginç @işsiz adam - 3 gün Önce

İşsiz adam, cevren o kadar genişse neden issizsin. sallama lütfen. birde sen başkanı bi takip et bence. sadece cezaevimi istemiş.

ahmet kemal
ahmet kemal - 2 gün Önce

eleştiriye tahammülünüz yok. 2 tane adam eleştiri yapmış hemen höykürüyonuz. biraz sakin olsanız. aynaya bakın nerde eksik var onları giderelim diye uğraşın. gerek yok ki sinire hakarete. akıllı olun yeter.

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 4 gün Önce

Tosya Kastamonu'nun en büyük ilçesi. Maalesef nüfus arttıkça, ilçe geliştikçe, jeopolitik konumumuz da dikkate alındığında ve de ADLİYE BİNASINA DA YÜRÜME MESAFESİNDE OLMASI BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLDİĞİNDE CEZAEVİ KARARI ÇOK İSABETLİ OLMUŞ. Bence en önemlisi ASRİ MEZARLIK ve CEZAEVİ karşı karşıya. Belki de Türkiye'de tektir. Bu fiziki durum İNSANLARI TEFEKKÜRE TEŞVİK EDECEĞİNİ de hesaba katarsak gayet yerinde bir karar alınmıştır. Herkesin kişisel görüşü farklı olabilir. Halkın yararına bir iş yapıldığı müddetçe İ K T İ D A R O L A N M U K T E D İ R O L U R.

Ahmet delge
Ahmet delge - 4 gün Önce

Editör nazım nikli korkak çakma sen önce adam olda gercek kimliğinle yaz beyinsiz

Tosyalı
Tosyalı @Ahmet delge - 24 saat Önce

Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım..! (Dava,Franz Kafka)

Eleştiriye biraz tahammülünüz olsun. Okuyun, okutun, anlatın...


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307