AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSTAFA İDDASI

banner294

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSTAFA İDDASI
banner278

Ak Parti Tosya İlçe Teşkilatından gelen son dakika gelişmesi yaşandı.

İddialara göre AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve yönetim kurulu üyelerinin istifa kararı aldı.
Tosya Siyasetine Flash haber olarak geçen haberde 2014 yılndan 2019 yılının son günlerine kadar AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı görevininde olan Metin Ekşi’nin 06.12.2019 tarihinde istifa ettiği haberi sonrası parti yönetiminin de topluca istifa ettiği iddia edildi.
İstaifa haberi sonrası Tosya siyaset kazanı ve kulislerde yeni yönetim ve ilçe parti başkanı hakkında söylentiler konuşulmaya başlandı. İlçe başkanlığı konusunda İş Adamı Mustafa Corcor ve Eski Belediye Başkanının isimleri ön plana çıktı.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 13:34

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Mustafa Corcor'a hayırlı olsun. bürokratratların dizinin dibinden ayrılmazsa onunda sonu metin ekşi gibi olur. Ak partinin ağırlığını hissettirsin ittifak vardı yoktu demesin ittifak falan yok. Hepinizin arkasından küfürü basiyorlar.

Bakış Açısı
Bakış Açısı - 3 yıl Önce

İlçe başkanlığı için eski belediye başkanının ismi geçiyormuş. Eski belediye başkanı köyüne muhtar olsun. Bakalım köylüsü muhtar seçecek mi? Bir görelim. Ondan sonra şehirde parti ilçe başkanı olabilir belki.

Siyaset Bilimci
Siyaset Bilimci - 3 yıl Önce

Kazım, Tosya ya değil Lazım. Memleketine köyüne dönsün, işine baksın. Kasaba kurnazlığı yapan siyasetçilerden bıktık artık. Üniversitelerin siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerinden mezun onlarca insan var ilçede. Ak Parti İlçe Başkanı siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunu bir kişi olsun. Eğer öyle olursa Tosyalılar kaybetmez, kazanır. Ilçe Siyasetinde kalite ve seviye yükselir. Velhasıl ilçe başkanlığına siyaset bilimi tahsili görmüş iyi bir siyaset bilimci Lazım.

gazi
gazi - 3 yıl Önce

hayırlı olusun

misafir
misafir - 3 yıl Önce

hasan arkadaş metin ekşiye ne olmuşta sonu ne olacak insanları dışarıdan yaftalamayın kim küfür ediyorsa da önce kendilerine baksınlar kötü söz sahibinidir

BAŞKAN
BAŞKAN - 3 yıl Önce

MEMLEKETİMİZ İÇİN HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH EN DOĞRU KARAR AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI SIFIRDAN YENİDEN KURULSUN MEMLEKETİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI BU

istanbul tosya platformu
istanbul tosya platformu - 3 yıl Önce

kaybedilmis bir belediye iyi bir reis adayi cikaramamak gec kalinmis bir istifa gule gule vedat eksinin oglu metinnnn anca gidersin yuruuu

Mitoz
Mitoz - 3 yıl Önce

Yapacak bir şey yok büyüklerimiz ne yaparsa doğrudur


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298