AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ Mİ

banner315

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ Mİ
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi siyasi kulis iddialarına göre görevinden istifa etti. Hasan Mete Dikişçi’nin Belediye Başkanlığına aday adayı olması bekleniyor.

Ak Parti Tosya İlçe teşkilatı kulislerinde Hasan Mete Dikişçi’nin ilçemizin her kesimine kucak açan anlayışla teşkilatımız ilçe merkezi ve köylerimizde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir. Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Tosya İlçe Belediye Başkanı Aday Adayı olmak üzere istifa ediyorum. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz. Tüm Ak Parti Tosya ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla ifadelerini kullandığı iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2023, 21:44

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Çok güzeeel böylelikle siyaset meydanından Hasan Mete silinmiş olacak sonun da kurtuluyoruz

vatandaş
vatandaş - 3 hafta Önce

Volkan başkan seçim zaferini kutlamaya başlasın o zaman :)

istanbullu
istanbullu - 2 hafta Önce

mete baskan buyuk farkla bssksnligi alir

HALK
HALK - 2 hafta Önce

Sayın Başkanımızın başkalarının istifasına ihtiyacı yok Başkanımız Allah'ın izni ile tekrar Tosya Belediye Başkanı olarak biz değerli Tosya halkıyla yine omuz omuza ve iç içe olacağız...Kazanan yine Tosya olacak kazanan yine biz olacağız...

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 3 hafta Önce

Memlekete hayırlı olsun derim

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307