AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

banner294

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
banner278

buraya tıklayınız

Kamuoyuna duyuru.
2009 yılında başlamış olduğum ve her kademesinde görev aldığım, CumhurbaşkanımızSn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde ki bu kutlu davada; Gençlik kolları, İlçe yönetimi, İlçe başkan yardımcılığı ve yaklaşık olarak da iki yıldır gururla yürütmekte olduğum AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı görevimden ticari faaliyetlerimin yoğunluğu ve ailevi sebeplerden ötürü bugün itibari ile istifa etmiş bulunuyorum.  
Ancak Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde çıktığımız bu kutlu yolda Ak Partimizin daima yanında olmaya devam edeceğim.  Bu zamana kadar teveccühlerini üzerimden eksik etmeyen, tüm partili arkadaşlarıma ve halkımıza teşekkürü borç bilirim.

Sevgi ve saygılarımla.

Mustafa CORCOR

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Parmak Hesabı
Parmak Hesabı - 1 yıl Önce

Başkanın kutlu davasının lideri 20 yıl önce kastamonu da nasrullah meydanında aylık asgari ücretren çalışan dört kişilik bir aile için çay-simit hesabı yapıvermişti. Bu ücretin çay simite bile yetmediğini, iktidara gelince alt gelir gruplarının bu makus talihini değiştireceğini, bu hesabı değiştireceğini söylemiş, taahhüt etmişti. Mitinginie dinlemeye giden bizlerde çılgınlar gibi alkışlamış, tabir yerinde ise sevinçten kendimizi yerlere atmıştık. Geldiğimiz bu gün ise yirmi yıl önceki çay-simit hesabının değişmediği görünüyor. Hatta borçlu olan alt gelir grubu insanların cebinde çay simit parası bile yok. Çay simitten geçtik, insanların cebinde traş parası Yok, yıkanmak için sabun parası yok, elbisesini yıkayacak deterjan parası yök. İlçe başkanımız bu acı gerçekleri görüp bu nedenlerle istifa etmiş olabilir mi? Bundan sonra parmak hesabı yapacak olanlara inanmamak lazım, aldanmamak lazım. Kandırılmamak lazım.

Saf Adam
Saf Adam - 1 yıl Önce

Ne kutlu dava imiş, biz öğrenemedik şu kutlu davayı. İlçe başkanımız, sedat peker videolarını izleyip götürenleri görmüş duymuş öğrenmiş olabilir mi? Sevsinler böyle kutlu davayı.

sadi
sadi - 1 yıl Önce

doğru bir tercih yapmışsın kardeşim. tebrik ederim

Siyaset Zamanı
Siyaset Zamanı - 1 yıl Önce

Başkan istifa ettiğine göre, siyaset yapıyoruz adına ilçede yirmi yıldır onunla bununla oynayanlarla oynama zamanı artık gelmiş demektir.

Gerçek Siyaset
Gerçek Siyaset - 1 yıl Önce

Yanında , arkasında duran paralı adamlar da istifa etmiş mi acaba? Yoksa onlar mı istifa etmesini istemiş.

istanbullu
istanbullu - 1 yıl Önce

yeni baskan icin kimler varki acaba

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 1 yıl Önce

Değerli güzel insan Mustafa Corcor seni özleyeceğiz hoşça sevgiyle sağlıcakla kalın

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307