AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI AÇIKLANAN MİLLETVEKİLLİĞİ LİSTESİNE TEPKİ GÖSTERDİ

banner294

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI AÇIKLANAN MİLLETVEKİLLİĞİ LİSTESİNE TEPKİ GÖSTERDİ

buraya tıklayınız

AK Parti İlçe Başkanı tepki gösterdi: "Bu liste bizi üzdü"
AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Genel Merkez tarafından açıklanan Kastamonu Milletvekilliği listesinde Tosyalı bir adayın olmaması ilçe başkanı olarak kendisini ve Tosya ilçe Teşkilatını üzdüğünü ifade ederek Milletvekili adaylarına başarılar diledi.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi paylaşımında açıklanan Milletvekilliği sıralamasından teşkilat olarak kimsenin suçu olmadığını kişisel olarak tek hatalı kendisinin olduğunu ifade etti.

Madde madde yaptığı basın açıklamasının 2.maddesinde İlçe Başkanı 1.5 yıllık başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan 2022 ve 2023 yılı Devlet Yatırım Projelerinde kendisinin ve teşkilatının çok büyük çalışmaları olduğuna yer verdi.

Yapılan Devlet yatırımları Cumhurbaşkanlığı tarafından projelendirilirken Tosya'nın Milletvekili olmadığını ilçe başkanı ve teşkilat olarak kendi çalışmalarının bir sonucu olduğunu ortaya koydu.Bundan sonradan Tosyalı bir vekilin olması nın çok önemli olmadığını kendisinin ve teşkilatın yatırımların kazandırılması yönünde yeterli tecrübeye sahip olduğunu ifade etti.

Tosyalı vatandaşların kendisine güvenmesini isteyerek.Taşköprü'den milletvekili adayının olmasının kıyaslama yapılmaması gerektiğini Taşköprülü vekil olunca Taşköprünün kaldırımları altından yapılmıyor onların kaldırımlarıda Betondan döşeniyor dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2023, 22:49

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rahmi sağlam
Rahmi sağlam - 2 ay Önce

Başkan bu senin hatan ise,istifa et. Demekki ilde ve genel merkezde karşılığın yok. Benim Tosya ak parti teşkilatında gördüğüm şu. Şahsi menfaatlerini memleketin menfaatlerinin önünde tutuyorlar. Birisi memurluk ister diğeri kızını oğlunu hastaneye postaneye yerleştirmeye çalışır. Birisi hastanedeki eşini yönetici yapmaya çalılır. Velası hasılın şahsi menfaatlerinden dolayı il başkanına da bir şey diyemezler,tepkide gösteremezler. Böyle kabullenirler. Neden çünkü şahsi menfaat ön plandadır.

Oğuzhan
Oğuzhan - 2 ay Önce

istifa et tepkini koy başkan bizde seni iyi hatırlayalım...

Yüksel Kara
Yüksel Kara - 2 ay Önce

Hata seninse istifa et ozaman atı alan baykuş boğazını geçti

Adem
Adem - 2 ay Önce

Yıllarca hiçbir şey değişmedi. Yine de değismeyecek. Başarı yok ilçe başkanı sen de ve ekibinde. Topluca ilçe yönetimi olarak istifa edin. Açıklama yapman neyi değiştiriyor ki.

Ttoossyyaa
Ttoossyyaa - 2 ay Önce

Bu memleket de en iyi teşkilatlanmayi hasan örü zamanında yapılmıştır biraz onları örnek alın bence hasan başkan geriye dönük bir çalışmalarına en.onemlisi yönetim kadrosuna bakın

Gurbetçi
Gurbetçi - 2 ay Önce

Bu açıklama bana göre çok saçma oldu. Madem amacınız hizmet amacınız tosyayı geliştirmek bu açıklama yerine diyin ki benim ve memleketimin millet vekili adayı İbrahim demir dir İbrahim beye başarılar arkasındayız diyin ki, sizin bir Tosyalı sever olduğunuzu görmek bizleri çok memnun eder. Aynı şekilde MHP ilçe Başkanı da milliyetçi ise onlarda açıklasın ki ne kadar milliyetçi olduklarını görelim. Tosyalı bir millet vekili istiyorsanız İbrahim Demir i desteklememiz lazım hangi partiden olursa olsun destek şart birlik beraberlik şart

Hüseyin Töl
Hüseyin Töl - 2 ay Önce

Sizler bu kafayla daha çok kullanılırsınız bilesiniz

TC
TC - 2 ay Önce

Elbette dünyanın sonu olmsz.Tosyam ayakları üzerinde durmaya devam eder.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307