AK PARTİ TOSYA BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLSUN ANKETİ SONA ERDİ

banner315

AK PARTİ TOSYA BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLSUN ANKETİ SONA ERDİ
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

www.tosyahaberleri.com tarafından yapılan ve 201 kişinin katıldığı “AK Parti’nin Tosya Belediye Başkan adayı Ersan Yılmaz mı ,H.Mete Dikişçi mi yoksa Kazım Şahin'mi ?” anketi sona erdi.
www.tosyahaberleri.com  olarak 3 Eylül 2023 tarihinde başlattığımız “AK Parti’nin Tosya Belediye Başkan adayı Ersan Yılmaz mı ,H.Mete Dikişçi mi yoksa Kazım Şahin'mi olsun? ” anketi 05 Eylül 2023 saat 15:00 itibariyle sona erdi.

 

Facebook ile İnstagram üzerinden www.tosyahaberleri.com’un internet haber sitesi üzerinden binlerce kez yorum alan anket ilçe siyasetinde geniş ter buldu.


HER İP ADRESİ ÜZERİNDEN BİR DEFA OY KULLANILDI

Her İP adresinin bir defa oy verebildiği, bot hesaplara karşı güvenlik duvarının aktif olduğu ankete 201 kişi katıldı ve AK Parti Tosya İlçe Başkan Yardımcısı Ersan Yılmaz  % 40 oy aldı

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2023, 15:09

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 2 hafta Önce

E) Hiçbiri
Bu ilçeye artık şöyle iyi bir doktor, mühendis, avukat başkan yakışır ama Dededen, babadan zengin, Tosyanın kaymağını yiyen eşraf kısmı çalıştırır mı? Tabiki hayır. Onun için kimin seçileceğinin de pek bir önemi yok.

Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

Ak Parti İlçe Başkanı olarak Av. Mustafa Kök’ü görmek istiyoruz. O görevi layıkıyla yapacağından Hasan Mete’den daha daha iyi yapacağından eminim.

YILMAZ GÖMLEKLİ
YILMAZ GÖMLEKLİ - 2 hafta Önce

BU ADAYLARIN VOLKAN BAŞKAN KARŞISINDA HİÇ ŞANSI YOK.MAKSAT ÜZÜM YEMEKSE MEVCUT BAŞKANIN DAHA İYİ HİZMET YAPMASINI SAĞLAYIN.

Seyii Yıldırım
Seyii Yıldırım - 2 hafta Önce

Hiçbiri, yokmu teknik eleman, tosyada mimar yada mühendis belediye başkanı olması gerekir. Bu adaylarla yine MHP alır

tosyalı
tosyalı - 2 hafta Önce

sedat agacıkoglu nun mhp den belediye baskan adayi olmasini istiyoruz

Salih demirci
Salih demirci - 2 hafta Önce

Kazım Şahin yakışır tosyaya

TOSYA HALKI
TOSYA HALKI - 2 hafta Önce

Allah nasip ederse inşAllah yine Tosya Belediye Başkanımız Sayın Volkan KAVAKLIGİL kazanacak inşAllah yapılan emekler icraatlar Tosya için çok yapılar kazandırdı herşey bir yana tosyamızın bayanlarını Çanakkale ruhunu bir kez daha yaşatmış oldu oraya gidip gelmesi çok büyük bir maliyet bu bile başlı başına yapılması zor birşey emeğe saygı lütfen unutma Tosyam…

Karagün
Karagün - 2 hafta Önce

Tosya da hasan mete kazanır yüzde 40 filan hikaye volkanla yola devam adamın hası


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307