AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TOSYA'YA GELİYOR

banner294

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TOSYA'YA GELİYOR

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayları Halil Uluay, Serap Ekmekci ve Mehmet Umur yarın Tosya'ya gelecek

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili seçimlerine kısa bir zaman kaldı. AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayları Halil Uluay, Serap Ekmekci ve Mehmet Umur yarın Tosya ilçesine gelerek ilk önce İlçe Parti binasında AK Parti Tosya ilçe Başkanı Hasan Mete Dikişci ve parti yönetimi ile bir araya gelecek.

Daha sonrasında İlçe Parti yönetimi tarafından oluşturulacak 3 ayrı grupla Milletvekilleri Esnafı,Organize sanayi ve Sebze - Giyim pazarını ziyaret edecek. Milletvekilleri ve Tosya ilçe teşkilatı ziyaretlerde vatandaşa Üretim, istihdam ve kalkınma odaklı Kastamonu'yu inşa etmek için Ak Kadrolar göreve hazır olduklarını bunun için 14 Mayıs seçimlerinde yetki isteyecekler.

Ziyaret programında Milletvekil adaylarının ve Tosya ilçe başkanı Hasan Mete Dikişci'nin vatandaş tarafından cevabını beklediği en önemli soru '' 28.Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday listesinden neden Tosyalı bir aday yok?'' sorusu olacak. 

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali yavuz
Ali yavuz - 2 ay Önce

Yorulmalarına ve masrafa gerek yok Tosyalılar adaya filan bakmadan veriyorlar zaten. Seçimden sonra da vay hizmet gelmiyor diye söylenip duruyorlar.

Osman Akbıyık
Osman Akbıyık - 2 ay Önce

Ne vadedecekler acaba? enflasyon %100 şimdi ver yetkiyi gör etkiyi %200 yapacağız mı diyecekler, yoksa ülkeyi başkası yönetiyormuş gibi biz gelip düzelteceğiz mi diyecekler :D

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 2 ay Önce

OY MOY YOK BUSEFER BOŞUNA GELDİNİZ BENCE

Mert
Mert - 2 ay Önce

Hasan Mete Dikişci sen uc gun once benim hatam demiyormuydun. Ne yuzle cikip yanlarinda resim cektiriyorsun. ne bu utanmazlik. istifa et o koltuktan

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307