AK PARTİ KASTAMONU İL BAŞKANI DOĞAN ÜNLÜ BASIN AÇIKLAMASI

banner294

banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

AK PARTİ KASTAMONU İL BAŞKANI DOĞAN ÜNLÜ BASIN AÇIKLAMASI

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 9 ay Önce

Hala çalışma ortaya koymamız lazım ne demektir ya siz Tosyalıyla dalga mı geçiyorsunuz. 3-4 yıldır neden koymadıdınız. Niye bir çalışma yapmadınız. Hala yapacağız yapacağız. Her sefer aynı yalan. Şimdiye kadar nerdeydiniz niye yapmadınız. Yine iktidar sizdiniz il başkanı sizdiniz. Cumhurbaşkanının talimatını verdiği hizmeti bile gerçekleştirmeyi başaramıyorsanız siz neyi başaracaksınız? Türkiye’nin neredeyse her yeri duble yol oldu bir tek Tosya mı üvey evlat. Hizmet gelecekte siz getirmiyorsunuz. Tosyalının yakasından düşün artık yalanlarınız yetti. Milletvekili adayı olduğunda hangi yüzle bu Tosyalıdan oy isteyeceksin. Hangi yüzle bakacaksın. Hangi hizmeti getirdik diyeceksin. İşiniz gücünüz yalanlarla dolanlarla geçiştirme. Bırak artık bu işi sayın Doğan Ünlü. Tosyalının karnı bu laflara tok. Kendi menfaatinden başka birşey düşünmeyen aram Tosyaya da oy istemeye gelmesin.

İmorcu
İmorcu - 9 ay Önce

Bunların bundan böyle kendilerine bile faydaları yok, faydaları olamazda artık. Tosya yolunun yapılması için de bir faydaları olamaz, beklenemez de. Kandırılmaya gerek yok. Boşu boşuna imor etmeyin. Ooo gastamonulular dureyesunuz durayesunuz seçim zamanı tosyaya gelayesunuz. Gastamonu gastamonu dedükleri, etli ekmek yedükleri bek hoşuma gidayo neydayon dedükleri. Ne yapıyorsunuz diye gelmişsiniz ama sizin kutlu davanıza bu sefer oy yok. Oylar bu seçimde başka kutlu davaya. Ortalık Kutlu davadan geçilmiyor zaten. Kutlu davadan bol bir şey yok.

Fakir
Fakir - 9 ay Önce

Akp il başkanı kutlu çok güzel bir basın açıklaması yaptığına göre artık Kastamonu Tosya karayolu yapılır artık. Bizde çok inandık. Daha çok bekleriz. Ne de olda umut fakirin ekmeği ve sermayesi.

Sosyal Barış
Sosyal Barış - 9 ay Önce

Tosya Kastamonu karayolunu akp olarak siz yapmayın lütfen. Tosya yolunu yeni seçilecek iktidar partisi yapsın, ihale yapsın onlar bitirsin, birazda onlar şey yapsın. Onlarda bu vatanın evladı bu ülkenin çocuğu. Onlarda askerlik yaptılar vergi ödediler, şehit verdiler, ülkeleri için çalıştılar. Çalışmayanlar, askerlik yapmayanlar, ailesinden şehit vermeyenler, vergisini ödemeyenler, vergi kaçıranlar, kayıt dışı iş tutanlar, gayri meşru işlerden kazanç elde edenler, yolsuzluk yapanlar, kamu bankalarından kredi alıp ödemeyenler, haksız hukuksuz uygulamalar nedeniyle dolaylı servet transferlerine sebep olanlar, kayırmacılık yapanlar, milli ve manevi dini değerleri kullanarak bundan maddi menfaat elde edenler düşünsün. İktidara birazda yeni partiler gelsin sosyal bariş sağlansın, o zaman tosya yolu yapılır. Sevgili il başkanı sen istersen il başkanlığını bırak, siyaseti bırak, siyaseti beceremiyorsun senin işin değil gibi sanki. Tosya yolu ile ilgili konuşmalarınızdan bıktık artık, gına geldik. Sen en iyisi benzinciliğini yap, zam gelmeden bir kaç tanker mal alırsın, zamlı fiyattan satarsın, daha çok kazanır daha çok köşeyi dönersin. Döviz de alıp satabilirsin mesala. Kur yükselmeden hatırlı yetkin çevrenden tiyo alıp düşük fiyattan döviz toplayıp yükselince satabilirsin mesala. Böyle yapıp köşeyi dönenlerin çok olduğu kanısını taşıyorum. Sen tosya yolunu kendine dert etme bence. Gelişiniz güle güle, Gidişiniz daha çok çok güle güle.

MNecip Alışkan
MNecip Alışkan - 9 ay Önce

Kastamonu yolunda sadece bir virajda çalışma yapıldı.Başka da bir şey yok 10-15 yıldır

Murat
Murat - 9 ay Önce

Tosya üvey evlat olmaktan kurtulamadı bu gidişlede kurtulamayacak . Tosya in bencil siyasetçileri Tosya nin kaderiyle oynuyor.

Öztürk
Öztürk - 9 ay Önce

Tosyalı biri olarak, bu masalları sadece dinler, gereğini de sandıkta yine yaparım, ayrıca volkan başkan da sözlerinden sonra şahsım adına bir oyu şimdiden kaybetmiştir, akp ye oy verecek olsaydık gider kazım şahine verirdik, ne farkı kaldı şimdi volkan başkan? Verdiğimiz oya azcık saygın olmasını beklerdim.

tosyalı bir genç
tosyalı bir genç - 9 ay Önce

sayın başakan lütfen her seferinde böyle yapmayın buradaki tosya devlet hastanesi yapılırken karadeniz bölge hastanesi olacak dendi hani yok hastanemiz var ama içinde doktorumuz yok bişey olduğunda hemen kastamonuya sevk ediliyor sevk edilmesini geçtim yolda dön Allah dön insanın içi dışına çıkıyor hasta ağır bir hastalığı varsa zaman kaybından karaderenin orada hakka yürüyor sayın başkan sayın başkankarnımız tok ben bir ''Z'' kuşağı olarak bıktım yoruldum ama siz bizi kandırmaktan yorulmadınız sayın mete dikişçi geçen namsada roportaj verirken trajediyi yükseltti neden lafa girip halkı susturdunuz ben herşeyin farkındayım ama yaşlı amcalar teyzeler bilmiyor ben koyu akpartiliyken artık yolumu koyu ülkücülükle kapladım size başarılar


SIRADAKİ HABER

banner291

banner298