AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDA EN GÜÇLÜ ADAY MUSTAFA CORCOR

banner294

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDA EN GÜÇLÜ ADAY MUSTAFA CORCOR
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Ak Parti Tosya İlçe Başkanlığnda dün akşam yaşanan istifa depremi sonrası parti kulislerinde İlçe başkanlığı için Mustafa Corcor'un adı ön plana çıkmaya başladı. 

2014 yılından 2019 yılına kadar ilçe başkanlığı görevini yürüten Metin Ekşi ve parti yönetimi dün akşam süpriz bir kararla toplu şekilde istifa dilekçelerini İl Başkanlığına verdiler. AK Parti Kastamonu il başkanı Doğan Ünlü İstifa dilekçelerinin İl Merkezinde parti yönetimi ve bölge sorumlusunun katılacağı toplantı sonrası alınacak karar doğrultusunda değerlendirme yapılacak.

AK Parti Kastamonu İl Yönetimi istifa kararlarını değerlendirirken İlçe Başkanı Metin Ekşi'nin istifa dilekçesi ile İlçe Parti yönetimin istifa dilekçesini ayrı ayrı görüşerek karar alınacak. İddialara göre Ak Parti Kastamonu il yönetimi önümüzdeki aylarda yapılacak kongreye kadar Tek liste halinde eski Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Corcor'a görev vererek Kongre sürecine daha hazır ve güçlü girmeyi planlıyor.

Bilindiği gibi AK Parti Tosya Kongresinde 2017 İlçe Başkanlığı seçimlerinde 420 delege katılmış ve oy kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 23:03

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor

Tosyaaww
Tosyaaww - 3 yıl Önce

Beğenmedim havalı birine benziyor

Bilime Uygunyönetim
Bilime Uygunyönetim - 3 yıl Önce

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu bir kişi ilçe başkanı olursa çok iyi olur. İlçede bu alanda mezunlar çoğaldı artık. Eğer aday olan tamirci, parçacı, nalbur, hırdavatçı, kapıcı esnafı da fakültelerin bu bölümlerden mezunlar ise tosya için çok çok daha güzel olur tabiki.

Siyasetin Finansmanı
Siyasetin Finansmanı @Bilime Uygunyönetim - 3 yıl Önce

Eminönü rumuzlu arkadaş siyasetin finansmanı çok önemli diyorsun yani. Kuru kuru diploma para etmiyor demek istiyorsun. Ah para, ah para. Para olursa 3. dünya ülkesi olmaktan kurtuluruz demekki.

Eminönü
Eminönü @Bilime Uygunyönetim - 3 yıl Önce

Valla bu iş üniversite mezunu olmaya gelmez. Benim universitede ders aldigim prof hoca iki dönem iktidar partisinden milletvekilliği yaptı. Siyasette başarısız oldu beni neden bakan yapmıyorlar diye devamli sizlanirdi. Kaldıki sen siyaset yapmak istiyorsun galiba bunu ilçe teşkilatına gidip gorev isteyecegin yerde gelip burda yorum yaziyorsun. Bu çok amatörce. Diploman olduğu ile kalırsın. Bu senin bölümden yarım milyon mezun var. Hepsi siyasete girse inan memleke 3. Dünya ülkesi olur. Niye Bu bolume 20 turkce 10 matematik yaparak görebiliyoruz. Çokta abartma istersen Istanbuldan Selamlar

İlmi Siyaset
İlmi Siyaset - 3 yıl Önce

Seçilcek parti ilçe başkanının siyaset ilmi çok geniş olmalı. İlmi Siyaseti çok iyi bilmeli.

gazi
gazi - 3 yıl Önce

siyasetçi yüksek okul mezunu olması gerek ilkokul orta lise boş

Tosyalı
Tosyalı - 3 yıl Önce

Bence ticaretle siyaseti karıştırmamalı

AK SEVDA
AK SEVDA - 3 yıl Önce

HAVA CİVA İÇİN BAŞKANLIĞA ADAY OLACAKSA HEMŞEHRİLERİNİN DERTLERİNE ÇARE OLMAK İÇİN ONLARI DİNLEYECEKSE SEÇİM ZAMANI GEZİLERE GİDİP UMURSAMAZCA DAVRANMAYACAKSA OLUR NEDEN OLMASIN

Tümoto ist beyke t
Tümoto ist beyke t - 3 yıl Önce

Tebrik ederiz


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298