30 Bin Nüfuslu İlçe Belediye Başkanı Millet İttifakına Meydan Okudu

banner315

30 Bin Nüfuslu İlçe Belediye Başkanı Millet İttifakına Meydan Okudu
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları ve Köy Muhtarları toplanışın da yaptığı Meydan Okuma konuşması ile damga vurdu.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yaptığı konuşmada Millet İttifakına ve Milletvekili adaylarına meydan okuyarak ‘’ 14 Mayıs Seçimlerinde sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi için gece gündüz çalışacağını ve bu uğurda Belediye Başkanlığımın kaybedilmesine bile mal olsa bir adım geri atmayacağım’’dedi.

 Başkan Kavaklıgil konuşmasına şöyle devam etti. 14 Mayıs seçimleri şahsıma göre Cumhuriyet Tarihi’nin en önemli seçimi. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Libya’da, Irak’ta, Suriye’de, Azerbaycan’da, Karabağ’ı alıyorsunuz. Akdeniz’de, Karadeniz’de doğalgaz arıyorsunuz, İHA’larınızı, SİHA’larınızı, Kızılelmalarınızı üretmişsiniz. Savaş gemilerini denize indiriyorsunuz. Terörü bitirme noktasına gelmişsiniz. Ve en önemlisi milli ve yerli bir devlet yapılanması için 14 Mayıs 2023 seçimleri çok ehemmiyet arz ediyor. Burada siz değerli muhtarlarımıza da çok büyük işler düşüyor. Elimizi vicdanımıza koyacağız. Şapkamızı önümüze atacağız. Bu gerçeklerin soğanı ve patatese değişilmemesini hep birlikte ispat edeceğiz.

Belediye Başkanlığımı kaybedeceğimi bilsem dahi bu davadan dönmem

Sayın Muhtarlarım buradan Millet İttifakına sesleniyorum üzerine basarak söylüyorum, belediye başkanlığını kaybedeceğimi bilsem dahi, 2023 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızın kazanması için gece gündüz mücadele edeceğiz. Bunu belediye başkanı olarak değil, bu memleketin geleceğine yön verecek bir genç olarak söylüyorum. Torunlarınızın, evlatlarınızın geleceğine sahip çıkmak zorundasınız.  Sayın Cumhurbaşkanımıza Tosya’dan bugüne kadar görülmemiş bir desteği hep birlikte vereceğiz, Allah’ın izniyle bundan hiçbir şüphe yok.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 5 ay Önce

15 Mayıs sabahı FETÖ'cüler kahrolacak. PKK ve diğer terör grupları yerle yeksan olacak. Vatan hainleri SELO, APO, KAVALA ve bunun gibiler hapisten çıkamayacak. Batı destekli LGBT gibi islâm düşmanı ahlaksız dernek ve kuruluşlar Türkiye'de örgütlenemeyerek defolup gidecekler. TÜRK MİLLETİ EN BÜYÜK TOKADI; her fırsatta Türkiye'yi parçalama planı yapan AMERİKA'YA atacak Allah'ın (CelleCelâlûhu) izniyle.

Metin Vapur
Metin Vapur - 5 ay Önce

Alparslan ismine yazık. Milliyetçi bir fikirle anlayışla yapılan savunma sanayindeki İha Siha Kaan Akıncı Yavuz gemisiı Kızılelma ve daha nicelerini görmeyen sizler Volkan başkanın ne demek istediğini de görmezmisin tabii. Ama illa ki bir gün göreceksiniz.

Alpaslan
Alpaslan - 5 ay Önce

Tayyip Erdoğan dan daha çok akp li olmuş bu

Cafer Saykı
Cafer Saykı - 5 ay Önce

Beraberiz başkanım

Hüseyin
Hüseyin - 5 ay Önce

CHP- İP-HDP-PKK lı olmaktan çok daha iyidir.

ABDULLAH
ABDULLAH - 5 ay Önce

NEYİN NE OLACAĞI ,15 MAYIS TA BELLİ OLUR BEKLİYCEZ GÖRECEGİZ ŞUAN HERŞEY İÇİN ÇOK ERKEN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM SAYIN BAŞKANIM

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307