TOSYA DEVLET HASTANESİNE 11 DOKTOR ATAMASI YAPILDI

banner294

TOSYA DEVLET HASTANESİNE 11 DOKTOR ATAMASI YAPILDI

buraya tıklayınız

Sağlık Bakanlığı 106. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası bugün gerçekleştirildi. Canlı yayında gerçekleştirilen kura sonuçları isim listesi belirlendi.  Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu’na göre yurt içinde veya yurt dışında öğrenimlerini tamamlayarak tabip, uzman tabip ve yan dal uzmanlık eğitimini tamamlayanlardan Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü kura sonuçları isim listesi haberimizde.

İŞTE TOSYA DEVLET HASTANESİNE ATANAN DOKTOR LİSTESİ

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

Hastanemiz b sınıfı oldu denilince baya umutlanmistim boşuna umutlanmistim b sınıfı olması da bı ise yaramiyormus.

Tosya Sağlık
Tosya Sağlık - 9 ay Önce

Sedat bey, tosya devlet hastanesine bu dönem atanan doktorların hepsi pratisyen doktor, bir tane uzman doktor var. Tosya ya uzman doktor lazım, uzman doktorların sayısının artırılması gerekiyor, olmayan tıbbî bölümlerin açılması gerekiyor. Hani B sınıfı hastane olmuştuk. Haberin " 11 doktor ataması yapıldı " diye giriş kısmını okuyunca çok sevinmiştim. Ama ilerleyen kısmını okuyunca sevincim kursağımda kaldı. Ne yapalım pratisyenlerde sevk işlemi yaparlar artık. Hoşgelmişler, memleketimize hayırlı olsun.

topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 9 ay Önce

2 ay sonra bakın kaç doktor kalmış gelenlerden.vatandaşlar Çankırıya akın akın hastaneye gidiyor.ne yapsın.başka çare var mı?

beyzanur kalem
beyzanur kalem - 9 ay Önce

1 adet uzman doktor var sadece.neredeyse onu da vermeyeceklermiş.listeye baktığıma pişman oldum...

Tosya dan...
Tosya dan... - 7 ay Önce

İlçemiz Kirenli köyünde Şakir BAHA adlı vatandaş slaj (Mısır biçme) makinasına kollarını kaptırıyor 2 koluda kopuyor Tosya devlet hastanesi bu hastayı ambulans ile Çankırı ya gönderiyor Çankırı devlet hastanesi helikopter ambulans ile Ankara ya sevk ediyor vatandaş kan kaybından Ankara da vefat ediyor bu helikopter ambulans Tosya dan alsa hastayı belki kurtulurdu. Savcı ihmal var deyip adli Tıpa göndermiş.

istanbuldan tosyalı
istanbuldan tosyalı - 7 ay Önce

Elma toplarken, ceviz silkerken ağaçtan düşersen Tosya Devlet Hastanesi ilk müdahale yapar,Ya Kastamonu ya, Yada Çankırıya sevk eder. yanlışmı yazdım acaba.!!? İçi boş dışı boş

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307