TOSYA DEVLET HASTANESİNE 11 DOKTOR ATAMASI YAPILDI

banner294

TOSYA DEVLET HASTANESİNE 11 DOKTOR ATAMASI YAPILDI
banner278
banner303

Sağlık Bakanlığı 106. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası bugün gerçekleştirildi. Canlı yayında gerçekleştirilen kura sonuçları isim listesi belirlendi.  Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu’na göre yurt içinde veya yurt dışında öğrenimlerini tamamlayarak tabip, uzman tabip ve yan dal uzmanlık eğitimini tamamlayanlardan Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü kura sonuçları isim listesi haberimizde.

İŞTE TOSYA DEVLET HASTANESİNE ATANAN DOKTOR LİSTESİ

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

Hastanemiz b sınıfı oldu denilince baya umutlanmistim boşuna umutlanmistim b sınıfı olması da bı ise yaramiyormus.

Tosya Sağlık
Tosya Sağlık - 2 hafta Önce

Sedat bey, tosya devlet hastanesine bu dönem atanan doktorların hepsi pratisyen doktor, bir tane uzman doktor var. Tosya ya uzman doktor lazım, uzman doktorların sayısının artırılması gerekiyor, olmayan tıbbî bölümlerin açılması gerekiyor. Hani B sınıfı hastane olmuştuk. Haberin " 11 doktor ataması yapıldı " diye giriş kısmını okuyunca çok sevinmiştim. Ama ilerleyen kısmını okuyunca sevincim kursağımda kaldı. Ne yapalım pratisyenlerde sevk işlemi yaparlar artık. Hoşgelmişler, memleketimize hayırlı olsun.

topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 2 hafta Önce

2 ay sonra bakın kaç doktor kalmış gelenlerden.vatandaşlar Çankırıya akın akın hastaneye gidiyor.ne yapsın.başka çare var mı?

beyzanur kalem
beyzanur kalem - 2 hafta Önce

1 adet uzman doktor var sadece.neredeyse onu da vermeyeceklermiş.listeye baktığıma pişman oldum...

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298