TOSYA DEVLET HASTANESİ B-SINIFI OLDU

banner294

TOSYA DEVLET HASTANESİ B-SINIFI OLDU
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci, Tosya Devlet Hastanesi’nin B Grubuna yükseltilmesi konusunda açıklamalarda bulundu.

Başkan Dikişci açıklamasında; “Devlet Hastanemiz artık B sınıfı bir hastane.Azimle çalıştık, doğru yerde ve doğru zamanda bulunduk, başardık.

Devlet hastanemizin B sınıfına geçmesinde başta sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere , İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu , Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca , İl Başkanımız Sayın Doğan Ünlü , Milletvekillerimiz Sayın Metin Çelik ve Sayın Hakkı Köylü olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi borç bilirim” diye konuştu.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇALIŞAN
ÇALIŞAN - 10 ay Önce

PEKİ ZEKİ MÜREN DE BİZİ GÖRECEK Mİ....

Vatandaş
Vatandaş @ÇALIŞAN - 10 ay Önce

Çok şükür emeğinize sağlık hastanemiz bir nebze olsun rahatlayacak.

Murat
Murat - 10 ay Önce

Allah sizi bildiği gibi yapsın hastanede Tomogtafi bile vekilemiyor sizdaha neyin pesindesiniz

MİRAÇ
MİRAÇ - 10 ay Önce

AYAMI ÇIKICAZ B OLUNCA DOKTOR YOK DOKTOR

Tosyalı ev hanımı
Tosyalı ev hanımı - 10 ay Önce

Sonuç ne olacak Cook merak ediyorum?bence değişen bişey olmayacak,yine vayyy,garibe,ve hastaya..hadi Kastamonu hadi Çankırı,yazıktır,günahtır yaaa.. gerçekten,milletin vebalini günahını cekemesinler,bu hastanenin tüm çalışanlarının, başta idarenin, yoğun çalışan bir yere göndermek lazım burayı fazlasıyla paysindilarr.. gereğinin yapılması lazım,hasta olacağız diye korkar olduk, lütfen buna bi çare bulun..sesimizi, şikayetinizi hiccc duyan yok.. lütfenn,sürdükleri saltanat yeter..

Garip
Garip - 10 ay Önce

Gerçek mi? Yeminle söylüyorum, inanamadım, çok sevindim. Garip biri olarak çok ama çok sevindim kelimelerle anlatamam. Sayın bakan da diğer yetkili bakandan ricada bulunurken telefonda "Hastane B sınıfı olsun GARİPLER sevinsin, bende GARİBİM" filan demişti. Bizde garip olduğuna çok inanmıştık. Bizim garipliğimiz halen altmış yıldır devam ediyor. Ama bazıları gerçekte garip filan değil. Garip biri olarak hastanenin b sınıfı olmasından dolayı teşekkür ederim. Ama telefonda bahsettiğiniz garipler sevinsin dediğiniz gerçek garipler den size bu seçimlerde oy yok, en azından ben size oy vermeyeceğim. Allah insanları gariplikle imtihan etsin ama varlıkla imtihan etmesin, bazılarını ettiği gibi.

Good Bye
Good Bye - 10 ay Önce

Hastane artık B sınıfı olduğuna göre, başhekim de değişir muhtemelen. Sertifikası, belgesi, uzmanlık diploması B sınıfı başhekimlik yapmaya yetermi ki acaba?

Tosyalı
Tosyalı - 10 ay Önce

SONUÇ...

Turkmen Sahin
Turkmen Sahin - 10 ay Önce

Toz ol alt temizleyici.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307