Sağlık Personelleri 19 Yıllık Arkadaşlarını Uğurladılar

Dün akşam düzenlenen veda yemeğinde hüzün ve gözyaşı biraradaydı.

Sağlık Personelleri 19 Yıllık Arkadaşlarını Uğurladılar
banner278

buraya tıklayınız

Tosya Devlet Hastanesinde 19 yıldır görev yapan Ramazan ve Neşe çifti'nin tayinleri Çankırı Devlet Hastanesine çıktı. Yıllardır beraber görev yapan mesai arkadaşları ve sevenleri Tosya Kebab Salonu'nda bir veda yemeği organize ettiler. Veda yemeğine tüm mesai arkadaşları katıldı.

Tam 19 yıl Tosya Devlet Hastanesinde geceli gündüzlü beraber çalıştıkları arkadaşları geçen akşam düzenlenen veda yemeğinde tayini çıkan arkadaşlarına karşı son görevlerini yerine getirdiler. Ramazan Demiray Sağlık Memuru olarak, Neşe Demiray ise Hemşire olarak 19 yıl görev yaptıkları Tosya onların artık 2. memleketleri olmuştu ve ayrılık herkesi derinden üzdü.

Veda yemeği sonrası bol bol hatıra fotoğrafları çektirildi. Defalarca sarılıp helalleştiler, ayrılık elbetteki zordu ama gönüller birdi.

Ramazan ve Neşe çifti veda yemeğine katılan tüm eş ve dostlarına teşekkür ederek, ne sizleri nede Tosya'yı asla unutmayacağız, dedi. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından veda yemeği sona erdi. Ramazan ve Neşe çiftine bugüne kadar ilçemize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, Çankırı'daki yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Alaattin Keşoğlu DHA


Ramazan ve Neşe Demiray Çifti

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2012, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay BURHAN
Tuncay BURHAN - 9 yıl Önce

sizleri tosya unutmayacak yaptığınız hizmetlerden ötürü.demiray ailesine çankırıdaki yeni görevinde başarılar dilerim..

mehmet karabacak
mehmet karabacak - 9 yıl Önce

aramıza hoş geldin.

davut özabacı
davut özabacı - 9 yıl Önce

ramazan abi bizim öğrenciliğimizdede sevdiğimiz bir abimizdi sakin ağırbaşlı sevecen öğreten bir sağlık memuru idi örnek aldığım kişilerdendir sağolsun ellerine sağlık yeni görev yeriniz hayırlı olsun allah kolaylıklar versin

SIRADAKİ HABER