Doktorlar Görevlerine Başladı

Tosya Devlet Hastanesi’ne atanan 5 doktor görevlerine başladı.

Doktorlar Görevlerine Başladı
banner278


Sağlık Bakanlığı’nın 70. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüğü Kurasında Tosya'ya pratisyen hekim atanmıştı.

Devlet Hizmet Yükümlüğü Kurası kapsamında ilçemize atanan doktorlardan 2’si Tosyalı.  Atamanın ardından ilçeye gelen ve ilk görev yerleri Tosya olan doktorlar geçtiğimiz gün ilk Tosya Devlet Hastanesi acil servisinde hasta kabulüne başladı.

Hemşerimiz Dr. Samet YILMAZ Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi mezunu,  hemşerimiz Dr. Feyza KUTAY Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Adıyamanlı olan Dr. Şahin DEMİRAL Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Samsunlu olan Dr. Emrah ÖZZENGİN Samsun Ondokuz Mayıs ÜniversitesiTıp Fakültesi mezunu, Ankaralı olan Dr. Zeynep Berire KURTULUŞ ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu.


Dr. Şahin DEMİRAL
Memleketi: ADIYAMAN
Mezun Olduğu Okul: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
İlk Görev Yeri:TOSYADr. Samet YILMAZ
Memleketi: TOSYA
Mezun Olduğu Okul: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi
İlk Görev Yeri:TOSYADr. Feyza KUTAY
Memleketi: TOSYA
Mezun Olduğu Okul: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
İlk Görev Yeri:TOSYA
Dr. Emrah ÖZZENGİN
Memleketi: SAMSUN
Mezun Olduğu Okul: Samsun Ondokuz Mayıs ÜniversitesiTıp Fakültesi
İlk Görev Yeri:TOSYADr. Zeynep Berire KURTULUŞ
Memleketi: Ankara
Mezun Olduğu Okul: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
İlk Görev Yeri:TOSYA

Not:Haberimizde adı geçen kişilerin haberlerimize itiraz hakkı bulunmakla birlikte, haberlerde hata olduğunu teyit etmeleri durumdan düzeltme metni yayınlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2016, 07:53

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem OLGUN
Adem OLGUN - 6 yıl Önce

Doktor Doktordur yokluğu kötü emme velakin bu memlekette uzmanlar nerede, Neden burada kalmak istemiyorlar. Bu yaraya neşter vuracak kiişiler ne işlerle meşgul. Bu hastane yıllar yılı böyle bunun nedeni ne ne yapılması gerekiyor. Bunlar neden yapılmıyor. kapalı kapılar ardında dedi kodu yapılacağına yöneticiler ve halk bir araya gelip bu konular çözümlenmeli. herkes vazifesini yapmalıdır.

Gazeteci
Gazeteci - 6 yıl Önce

Yahu bu nasıl bir haber başlığıdır. İlk gödev yeri Tosya yazacaksın sonrada muhtemelen bunlarada pratisyen denilecek yazacaksın. Osman Durmuş döneminde o hastahane heyet raporu veriyordu. MHP memlekete çivi çakmadı diyenlere bunuda haber yapın.

hulusi
hulusi - 6 yıl Önce

Pratisyen doktora ne diyelim peki? Profesör mü?

Ismail cin
Ismail cin - 6 yıl Önce

Değerli tosyali arkadaslarim herkes kafasina gore yorumlar ve görüşler yaziyor iyi guzelde bu sorularin muhatabi kimdir secilmis olan millet vekilleridir onlara gince soracaksin ve oyunuda ona gore kullanmasini bileceksin biz boyle devam edersek cok bekleriz daha sorun bizdemi onlardami karar sizin

AHMET
AHMET - 6 yıl Önce

Evet bencede atanan pratisyen (pardon kime gore pratisyen değilse)olmayan ama ilk görev yeri olan arkadaşlara profosor demek lazim sayin arkadaslar.
haberi yapan site yönetimine de helal olsun bu inanılmaz haber icin demek lazim
İyi unutuyorsunuz tosya yi....

murat saykal
murat saykal - 6 yıl Önce

doktor atamalatina cok sevindim hayirli ugurlu olmasini dileri gorevlerinde basarili olurlar i sAllah Yalniz hangi branslarda olduklari belirtilmemis Buda aciklanirsa herkes bilgilenmis olur

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

balık baştanmı kokuyo acaba

Ahmet
Ahmet - 6 yıl Önce

Ya ne yazacagimi kime yazacagimi bilmiyorum artik sürekli yazıyorum içimizden geçenler hep beraber sizlere yeter umarım yeter yeter uyu tosya üstüne birde horla


SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif