HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Tosya Teşkilatı tarafından düzenlenen açık hava mitinginde konuşan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil, projelerini anlattı, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde destek istedi.

MHP Tosya Teşkilatı tarafından ilçemiz Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen açık hava mitingi İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı’nın konuşmasıyla başladı. Selamlama konuşması yapan MHP İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı, meydanda toplanan vatandaşlara teşekkür ederek Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil’in 5 yıl daha yönetmesi için destek istedi.

Mitingde konuşan önceki dönem Bakanlardan Murat Başesgioğlu aktif siyaseti 15 yıl önce bıraktığını hatırlatarak 8 dönem arka arkaya Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yaptığını ifade ederek; “sizin sayenizde, sizin desteğinizle orada görev yaptım ve hizmet getirmeye çalıştım. Bugün Volkan Kavaklıgil’in yanındayım. Her türlü desteği vermeye hazırım” dedi. Başesgioğlu, Tosya’nın geleceği için çocuklarımızın geleceği için Pazar günü yapılacak olan seçimlerde Volkan Kavaklıgil’e destek istedi.

Mitingde konuşan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil, yaptığı hizmetlerden bahsetti. “15-20 yıl sonra ilçenin caddelerinde sokaklarında gezerken buları da biz yaptık diyebileceğimiz eserler bıraktık” dedi.

Eleştirilere de cevap veren Kavaklıgil, otogarın yeri, hayvan pazarının yerinin eleştirildiğini belirterek, önceki dönemlerde yapılamayanları yaptıklarını söyledi. Hayvan pazarının bölgeye hitap edebilecek konumda ve kapasitede olduğunun altını çizen Kavaklıgil, tarımın ve hayvancılığın gelişmesi için çalışacaklarını söyledi.

Yeni dönem projelerini anlatan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil’in projeleri arasında “kreş, engelli yaşam merkezi, Hıdırlık Tepesi, Güneş Enerji Sistemi, su arkları, bağlar, tanzim satış noktası, Kuru Çayın Üstü, Otopark ve Sarı Çizgi Uygulaması” yer alan projeler oldu.

Katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil, Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde destek istedi.

Hava Değişimi Yılanları Çileden Çıkardı Hava Değişimi Yılanları Çileden Çıkardı

D E S T E K

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU