Özcan Deniz Resmi Web Sitesinde Açııkladı

Bu yıl 24-26 Ağustos 2012 tarihleri arasında 15.’si düzenlenecek olan

Özcan Deniz  Resmi Web Sitesinde Açııkladı
banner278

buraya tıklayınız

Bu yıl 24-26 Ağustos 2012 tarihleri arasında 15.’si düzenlenecek olan Uluslararası Tosya Kültür ve Pirinç Festivaline davet edilen Ünlü sanatçı Özcan Deniz kendisine ait  //www.ozcandeniz.com/etkinlikler/kastamonutosya-24-agustos-2012-afb.htmlsayfasında tüm hayranlarını Tosya Festivaline davet etti.

Özcan Deniz Bu yıl düzenlenecek olan 15.’si düzenlenen Uluslar arası Tosya Kültür ve Pirinç festivalinde sürprizleri olacağını söyleyerek TRT televizyonundan da canlı olarak yayınlanacak konserde Tosya’yı ve Tosya Pirincini tüm dünyaya duyuracağını ifade etti.

Tosya Pirinç festivalinin gölgesinde kalmak istemeyen Taşköprü  30 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde 26.'sını düzenleyeceği Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali'ne ünlü sanatçılar Murat Boz, Funda Arar, Orhan Hakalmaz, Arzu Akça ve Mustafa Cihat davet etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2012, 13:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜRK
TÜRK - 9 yıl Önce

bunlar davetmi ediliyo yoksa pazarlik yaparak para ile mi tutuluyo ey müslüman türk milleti uyanin kendinize gelin sanatçi denen bu rezillere prim vermeyin festival adi aldinda bu milleti bitirdiler bu yahudi tuzaklarina düşmeyelim rabbim şerlerinden muhafaza etsin

SIRADAKİ HABER