Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı Basın Açıklaması

banner315

Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı Basın Açıklaması
banner322

BASIN AÇIKLAMASI

İlçemizde son zamanlarda sıklıkla yaşanan ve vatandaşı canından bezdiren elektrik kesintisi halkımızın maddi manevi zararlar vermeye başladı.

Aniden yapılan elektrik kesintileri sonucunda oluşan elektrikli ev aletlerimiz ve iş yerindeki makina teçhizat arızalarımız gerekse evlerde oluşan kombi arızaları ve doğalgaz lı evlerde kombinin elektrik kesintisi ile çalışmayarak soğuk kış günlerini daha zor durumlara sokar hale getiriyor. Bir saat elektrik kesintisinin bir evde oluşturduğu ortam sıcaklığını tekrar yükseltmesi için bir kombinin yaklaşık 4 saat fazladan çalışması doğalgaz ve elektrik tüketiminin artmasına neden oluyor.

Ne hikmetse yaz ayların gerçekleşmeyen arıza bakım onarım işleri kış aylarında gün aşırı hatta yer yer geceli gündüzlü hale geldi. Vatandaşımız bu yaşanan elektrik kesintilerinden şikayetçi artık.

Tosya’da planlı veya plansız olarak yaşanan elektrik kesintilerinden vede bakım onarım çalışmalarının artık son bulmasını istiyor. Bu konuda Enerji dağıtım firması ile görüşülüp vatandaşların mağduriyetinin giderilmesini istiyoruz.

Bu konuda siyasi parti başkanları ile birlikte vatandaşlarımızın şikayetlerini bir üst mercilere bildirerek bu konuda yapılması gereken ne varsa elimizi taşın altına koyalım. Hizmet edeceksek önce Tosya’nın bu sorununu çözelim.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı olarak bu konunun takipçisi olup vatandaşlarımızın mağduriyetini görmezden gelmeyeceğiz.

İktidar partisi ilçe başkanını ve memleketimizin idarecilerini sorunu çözmeye davet ediyorum.

YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANI

SERKAN KAYA

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyaset Teknisyeni
Siyaset Teknisyeni - 9 ay Önce

Sizin siyasi görüşünüzün temelleri 1970 li yılların başında atıldı. Milli Görüş, Adil Düzen, Yerli ve Milli Ekonomi Modeli, Ağır Sanayi Hamlesi, Yerli ve Milli Siyaset, Yerli ve Milli Üretim, Ahlâkî Kalkınma, Manevi Kalkınma, Hak Gelecek Batıl Zail Olacak gibi söylemlemler siyasi görüşünüzün temellerini oluşturyordu. Bizde birşeyler olacak, bu görüşlerini gerçekleştirecekler diye inandık ve umut ettik. Ancak gel gör ki, aradan 50 yıl gibi uzun bir süre geçmesine rağmen ülkenin hali durumu ortada. Her türlü yanlış iş var. Yerli ve milli hiç bir şey kalmadı. Sizin siyasi görüşünüzün , dünya görüşünüzün ve politikalarınızın gerçekleşmesine izin vermediler ve hayalde kaldı. Bir 50 yıl daha umut etmek, beklemek, hayal etmek ne kazandırır bilemem? Siyasî görüşünüzün duayenleri, teorisyenleri 50 yıldır ülke sorunlarını çözemediler. Belki siz ilçe sorunlarını çözersiniz inşaAllah.

Sare hanım
Sare hanım - 9 ay Önce

elektrik firmaları geçici bir süreliğine zam koyamadiğindan beyaz eşya firmalarıyla anlaşma yaptı herhalde.. bakım makım hikaye. Allah belalarını versin, zaten milletin canı burnunda pahalılıktan..

Tosyali
Tosyali - 9 ay Önce

Böyle giderse sağlam buzdolabı kalmayacaktır

Garip
Garip - 9 ay Önce

Benim anlamadığım partilerin ilçe başkanları sanki devleti yönetiyor Muş gibi çok mantıksız konulara el veriyorlar bunun bir açıklaması varmı sayın özgür medya basın mensuplari

Oğuzhan
Oğuzhan @Garip - 9 ay Önce

Adam tutmuş senin cebinden çalınan paranın hesabını sormuş, gündeme getirmiş, konuya dikkat çekmiş ben olsam teşekkür ederdim...
Teşekkürler başkan...

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

Kamu yararı, Milletin hak ve menfaatleri gözetilerek muhalefet yapılması yerine ve doğrudur. İster iktidar olsun ister muhalefet olsun seçmenin (milletin) beklentilerinin karşılanmasıdır.

ali yıldız
ali yıldız @Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

ne demek istediğini kimse anlamadı ki senin. acayip bir yorum yapmışsın...

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

Şükürsüz bi toplum olmayalım. Dört bi yanımız düşmanla çevrili Allah (CelleCelâlûhu) korusun olağanüstü bi hal durumu yaşamayalım yoksa MUMLA ARARIZ BUGÜNLERİ. TAVSİYEM : Elektrikler gidince ana şalteri indirmek, geldikten 1 dk. sonra kaldırmak İŞTE BU KADAR.

Oğuzhan
Oğuzhan @Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

müneccim miyiz elektrik gelince nereden anlayacağız şartelleri kapatınca ?


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307