Volkan Başkan Üç Olukları Projesinin Özel İsmini Açıkladı

banner294

Volkan Başkan Üç Olukları Projesinin Özel İsmini Açıkladı

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya İlçesi Harsat Mahallesi sınırları içinde yer alan ve vatandaşların en çok gittiği piknik alanı Üç Oluklar Mesire Alanı Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in başlatmış olduğu rekreasyon projesi 17 Mayıs 2023 tarihinde ihaleye çıkıyor.

180 günde hizmete girmesi planlanan Üç Olukları Mesire alını projesinde 35 bin metre kare alanda gerçekleşecek olan rekreasyon çalışmaları sonrasında 100 adet kamelya bulunurken; bisiklet yolu ve yürüyüş yollarının yanı sıra mescit, lavabo, tuvalet ve bebek bakım odaları da projede yer alacak.

Tosya Belediye Başkanı Kavaklıgil, projeyle ilgili yaptığı değerlendirmede; ‘’Çok özendiğimiz, değer verdiğimiz memleketimizin en güzide yeri, sizlerin hava aldığınız piknik yaptığınız üç oluklar mesire alanımızın yeni hali Allah’ın izniyle ihaleye çıkıyor.17 Mayıs 2023 tarihinde ihaleye çıkacak olan mesire alanımızda yaklaşık 35 bin m2 alanda yeni bir rekreasyon çalışması gerçekleştiriyoruz. 100’er adet kamelya, barbekü, çöp kutusu yürüyüş ve bisiklet yolları, 165 aydınlatma direği ve sulama sistemleri yapılacak. Ayrıca İki yeni alanda çocuk oyun grupları, yaklaşık 25 çeşit 2 milyon TL değerinde yeni bitki ve ağaç türünü içerisinde barındıracak olan, mescit, lavabo, tuvalet, bebek bakım odaları ile piknik alanımız belediyemiz ekipleriyle güvenlikli halde kalacak ve kullanımı tamamen ücretsiz olacaktır. 17 Mayıs 2023 tarihinde ‘’Üç Olukları Millet Bahçesi’’ adı ile ihaleye çıkacak olan projemiz inşallah tamamlandığında gönlümüzden geçen Üç Olukları Devlet Bahçesi’’ olarak hizmete girmesini, isteriz. Bizlere inandınız ve güvendiniz, bizlerde sizleri mahcup etmeyeceğiz. Biz çalışacağız Tosya kazanacak’’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Ilgaz
Mehmet Ilgaz - 4 hafta Önce

İnsanları güldürmeyin. Bir tane kendinize özgü projeyi tamamlayın ondan sonra gelin

topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 4 hafta Önce

Nelerle uğraşıyorsunuz?Asrın felaketini yaşıyoruz.Tosya 1.dönem fay hattı kuşağında.kentsel dönüşümü hızlandır kentsel dönüşümü.eski binaları kentsel dönüşüme çevir artık...

Hasan Çakmak
Hasan Çakmak - 3 hafta Önce

Adına münasip üç adet çamdan oyma oluklu üç olukta yapılırsa çok güzel olur,güzel bir proje inşAllah kısa sürede tamamlanarak hizmete girer hayırlı olsun.

Eşref kalkan
Eşref kalkan - 3 hafta Önce

Allah razı olsun

Müzeyyen Karabiyik
Müzeyyen Karabiyik - 3 hafta Önce

Gerçekleşirse çok güzel olacak inş

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307