Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Kastamonu’da Yapıldı

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın 2. ayak yarışları, Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde sona erdi

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Kastamonu’da Yapıldı
banner271

buraya tıklayınız

Kastamonu’nun Azdavay ilçesi Suğla Yaylasında 21-22 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye Süper Enduro Şampiyonası 2018 2. Yarışı, Azdavay Uluslararası Motosiklet ve Doğa Sporları Festivali bünyesinde gerçekleştirilen şampiyonaya 55 sporcu katıldı.

Şampiyonanın son günün olan Pazar günü yapılan ve 41 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda sporcular, yağmur nedeniyle kayganlaşan yarışma alanında zor anlar yaşadı.Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, yaptığı konuşma öncesinde yarışlara verdikleri destekten dolayı Vali Yaşar Karadeniz ve Belediye Başkanı Tahsin Babaş'a teşekkür etti.

Başkan Civelek, konuşmasında ‘’"Bu yarışlar Afyonkarahisar merkezde, Düzce'de, İzmir'de yapılıyor. Birde Azdavay'da yapılıyor. 3 tane büyük ilin yanında 3 bin 600 nüfusu olan bir Azdavay'da bu organizasyonu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.Türkiye Motosiklet Federasyonu Teknik Asbaşkanı Ogün Baysan, IHA muhabirine yaptığı açıklamada "Bugün yağış nedeniyle zemin biraz kayganlaştı. Genel itibariyle yarışlar çok iyi gitti. Yarışlarda 41 sporcu aktif olarak başarılı bir şekilde yarıştı" dedi.

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın 2. ayak yarışları sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 22:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin Turkmen
Şahin Turkmen - 2 yıl Önce

Başkan ikidebir Osmanlı caddesi diye yazıyorsun burası Osmanlı caddesi değil. ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ CADDESİ. DÜZELTİRSEN İYİ OLUR.

SIRADAKİ HABER