Tosyatı Renklendiren Binlerce Çiçek Serada Yetişiyor

banner315

Tosyatı Renklendiren Binlerce Çiçek Serada Yetişiyor
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, ilçe geneline 10 bin kök süs bitkisinin dikileceğini açıkladı.

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde 10 bin kök süs bitkisi dikilecek. Belediye tarafından yetiştirilecek olan süs bitkileriyle ilgili incelemelerde bulunan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, begonya ve farklı çeşitlerde süs bitkisi ile Tosya'nın rengarenk olacağını kaydetti.

Şehri daha da güzelleştirmek ve vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için durmadan çalıştıklarını anlatan Kavaklıgil, “10 bin kök begonya ve onlarca farklı çeşit süs bitkisi ile Tosya'mız rengarenk olacak. Şehrimizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz. Yazın gelmesi ile cadde, sokak, kavşak, refüj ve parklarımıza yaz boyunca renkli kalacak mevsimlik çiçek ve çok yıllık bitki dikimine başladık. Belediyemiz bitki üretim tesisinde özverili çalışmaları ile binlerce süs bitkisinin yetişmesini ve dikimini sağlayan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2023, 23:41

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
HALK
HALK - 3 ay Önce

Belediyecilik böyle olmalı yaşa volkan başkanım aynen böyle devam her zaman arkandayız,meyveli ağacı taşlatmayız meyve veren ağaç korunur bizde tosya halkı olarak yanındayız.bir dönem daha değil;her dönem arkandayız.işiniz rast gelsin başkanım inşAllah.

Gurbetci
Gurbetci - 3 ay Önce

Sayın başkan yeni tokinin yolundan haberiniz varmi? Acaba orda oturuyor olsanız kendi aracinizla hergun o yolu gidermisiniz? Bu ne rezalettir ya. Zenginlerin bağ ve ev yollarından vakit bulursanız size zahmet orayida bi hallediverin.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307