Tosyaspor Maçında Hayatının Şokunu Yaşadı

banner315

banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu 1.Amatör Lig Beyaz Grupta ligin ilk haftasında Tosya Şehir stadyumunda oynanan Tosyaspor - Seydilerspor maçının 38.dakikasında yaşanan ilginç olay maça damgasını vurdu.

Tosyaspor’un 6-0 kazandığı Seydilerspor maçının 38.dakikasında bir ikili mücadele sonrası Seydilersporlu oyuncu topu taca atmak için tribünler tarafına doğru sert bir şekilde vurdu. Bu esnada ART televizyonu adına canlı yayın yapan Alaattin Keşoğlu topun kendisine doğru geldiğini fark ederek kafasını eğdi ve top başının üstünden teğet geçti.

İlk etapta gelen tehlikeyi atlattığını düşünerek rahat bir nefes alan Alaattin Keşoğlu gülerek yanında birlikte yayın yapan İHA muhabiri Sedat Ağacıkoğlu’na ‘’Tehlikeyi ucuz atlattık ‘’dedi.

Fakat o anda Alaatin Keşoğlu’nun hiç hesaplamadığı o talihsiz olay meydana geldi. Başının üstünden geçerek arka tarafa giden top protokol trübünün önünde yer alan demir korkuluklara çarparak geri geldi ve önce canlı yayın yaptığı telefona çarptı. Çarpmanın etkisi ile bir anda ne olduğunu anlamadan olayın şokunu yaşayan Alaatin Keşoğlu geri kaçmak isterken telefonu önünde bulunan çöp kutusunun içine düşürdü.

Bu sırada Kanal Meydan TV adına üst kattan canlı yayın yapan spiker olayın şaşkınlığı ile ‘’ Amanın top çöpe düştü..yok telefon çöpe düştü diyerek’’ neyin nereye düştüğüne bir türlü karar veremedi.

Kısa sürede kendine gelen ve olayın şokunu atlatan Alaattin Keşoğlu’nu bu defa ikinci bir sınav bekledi. Çöp kutusuna düşen telefonunu bulmak için elini çöpe sokan şansız spiker uzun süre çöplerin içinde telefon aradı. Bu sırada tribünde bulunan taraftarlar Alaatin Keşoğlu’na yardım etmek istese de şansız spiker yardımları kabul etmeyerek başına gelen talihsiz olayı kendi çözmek istedi ve nihayetinde telefonunu çöpten çıkararak tekrar canlı yayına geçti.   

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner291

banner307