TOSYA’NIN İLK YILDIZI ENDER GÜNDÜZ ÇEKİMLER İÇİN GÜN SAYIYOR

Tosya’da geçtiğimiz aylarda İstiklal Marşının Kabulu ile ilgili düzenlenen tiyatro gösterisi, tüm televizyonlarda haber olarak yayınlanmasının ardından, Dizi ve Reklam Ajansları tarafından ilgiyle izlenip, haberi yapan muhabirler aracılığı ile oyunculara ulaşan ajans yetkilileri, geçtiğimiz Pazar günü Tosya Lisesi Öğrensici Ender Gündüz ile bir araya geldi.

TOSYA’NIN İLK YILDIZI ENDER GÜNDÜZ  ÇEKİMLER İÇİN GÜN SAYIYOR
banner278

buraya tıklayınız

İstanbul / Kartal da Ajans yetkilileri ile görüşen Ender Gündüz karşılıklı olarak sağlanan anlaşma sonucunda ilk olarak önümüzdeki hafta sonu Reklam çekimlerine İstanbul’da başlayacak.

Ajans yetkilileri  son zamanlarda Tosya’nın sık sık ekranlara geldiğini ifade ederek, Tosya’da yetenekli ve kabiliyetli yeni yüzlere kapılarının her zaman açık olduğunu ifade ettiler.

Tosya Lisesi öğrencisi Ender Gündüz Ajans ile görüşmeye Babası Mehmet Gündüz ve akrabaları ile beraber gitti.  Yapılan görüşmenin ardından  ilk duygularını paylaşan Ender Gündüz “ Görüşmeler ve fotoğraf çekimleri sırasında çok heyecanlandım. Anlaşma sağladığımız için çok sevinçliyim, ilk reklam çekimlerimiz haftasonu başlıyor, reklam çekimlerinin ardından dizi çekimleride başlayacak, oldukça yoğun ve tempolu günler beni bekliyor. Buradan sizler aracılığı ile TRT Muhabiri Ahmet Çataloğlu’na ve DHA Muhabiri Alaattin Keşoğlu ağabeylerime teşekkür ediyorum, benimle ilgilenip, ajansla görüşmemi sağlayıp elimden tuttular.” Dedi.Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2012, 23:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER