TOSYANIN DAHA KAÇ CAN VERMESİNİ BEKLİYORSUNUZ

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe görüşmelerinde söz alarak Tosya-Kastamonu yolu ve Tosya-İskilip yol sorunlarını gündeme taşıdı.

Milletvekili Baltacı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe görüşmelerinde söz alarak ‘’ Sanayisi, tarımı ve üretim potansiyeli bakımından Kastamonu’nu en büyük ilçelerinden birisi olan Tosya ilçesinin yıllardır çözülmeyen yol sorunu vatandaşımızı artık canından bezdirdi. Her seçim öncesi gerek Tosya-Kastamonu yolu gerekse Tosya-İskilip yolu için verilen sözler rafta kalmıştır. Ayrıca günlük nüfusu 2 bin olan Tosya Sulaca köyünü ikiye bölen  D-100 karayolu üstüne yapılması planlanan üst geçit kamulaştırma çalışmaları 2.5 sene önce tamamlanmasına rağmen halen ihale bile edilmemiştir. Tosya’yı seçimden seçime hatırlayanları uyarıyoruz ve soruyoruz Bu yolların yapılması için Tosyalıların daha kaç can vermesini bekliyorsunuz’’ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

O yol yapılmaz, Tosyalılarda chp ye oy vermez. Sonra da yol yapılmıyor diye söylenip dururlar.

Ahmet
Ahmet @Mehmet - 6 ay Önce

Tosya halkı artık modern, çağdaş, kültürlü, birikimli, donanımlı, her konuyu sorgulayabilen, eğitim düzeyi yüksek, okuyan, araştıran, okuduğunun anlamının ne anĺama geldiğini bilen, bilinç düzeyi yüksek, akıla dayalı bilim ile barışık yaşayan, teknolojiyi ve gelişimi takip eden ve özümseyen, cumhuriyetin değerlerini ve kıymetini çok iyi bilen, boşa vakit geçirmeyen çalışkan, üreten, ürettikleri ile de belirli bir ekonomik refah seviyesine ulaşmayı başarabilen, inandığı bir takım değerlerin ve duyguların istismar edildiğini veya edilebileceğini anlayabilen hissedebilen, gereksiz ve anlamsız algı yönetimlerini kestirebilen, bastığı yeri oturduğu yeri bilen, yol yordam bilen ufku açık bir halktır.
İlçemiz halkı gelişime ve değişime açık, ahlâkî kalkınmaya, kişisel gelişime, kişilik gelişimine, yüksek insani değerlere, ekonomik kalkınmaya ve belirli bir refah düzeyine ulaşmaya önem veren ve bunları kendine politika edinen her siyasi görüşe her siyasi partiye oy verir, cumhuriyetin partisi CHP ye de oy verir. İlçemiz o yolun yapılmasını da bir gün başarır.

Tosyalı
Tosyalı - 6 ay Önce

Bu güne kadar kastamonu milletvekillerinden hiç birisi bu adam kadar tosyanın sorunlarına dikkat çekmedi iddea ediyorum chp tosyadan hiç almadığı oyu bu adam sayesinde alacak

Helal Sana Vekil
Helal Sana Vekil - 6 ay Önce

İktidar ve iktidar ortağı partilerimiz izleyiniz örnek alınız...
Zorla adamı solcu yapacaksınız zorla...

Net Seçmen
Net Seçmen @Helal Sana Vekil - 6 ay Önce

Biz Cumhuriyet Halk Partili (CHP) olduk bile. Eksen değiştirdik. Sen de CHP li ol CHP'ye oy ver, sende eksen değiştir artık.

Halil kaya
Halil kaya - 6 ay Önce

Tosyanin siyasileri neyapiyor acaba tosyada ne hizmet varki hastanede doktor yok iyimi sağlık ocakları varda ilacımı yazdırıyor hastaneyi kapatın gitsin millet cankiriya

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 6 ay Önce

Suluca köyünün üst geçidini dile getiren Sayın vekilimiz Hasan Baltacı vekilimizi kutluyoruz

Avn Bölük
Avn Bölük - 6 ay Önce

Ben 57 yaşındayım yaklaşık 50 yıldır yol yapılacak deniyor ama yapılmıyor. Ama artık yapılması gerekiyor. Ama artık yapılması gerekiyor yol için emegi geçenlerden Allah razı olsun.

istanbuldan tosyalı
istanbuldan tosyalı - 6 ay Önce

Tosya-Kastamonu yolunu, Yukarıberçin köyü tarafından yapsınlar. 40 km. olabilir diye düşünüyorum.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307