TOSYA’NIN 10-20-30-40-50 YILLIK SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilçenin Beşevler mevkiinde yürütülen yaya kaldırımı ve bordür çalışmalarını Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin yerinde inceledi.

TOSYA’NIN 10-20-30-40-50 YILLIK SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR
banner278

buraya tıklayınız

Ahşap Sanayi Sitesi sitesi ile Kuruçay kenarında devam eden yaya kaldırımı çalışmaları ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan başkan Şahin ileriki günlerde kamu oyunun bilgisine sunulacak olan projelerle ilgili de müjde verdi.


Başkan Kazım Şahin yaptığı açıklama;

Tosya Belediyesi yıllardır sürüncemede kalan Ahşap Sanayi Sitesi ana caddeleri ve Beşevler mevkinin sonuna kadar uzanan yol boyunca parke, bordür, yaya kaldırımı, korkuluk, yol düzenlemesi, beton küpeşte ve park çalışmaları gibi yıllardır beklenen hizmetleri bir bir gerçekleştiriliyor. En kısa zamanda Ulu Cami’den Üç Oluklar Bölgesi’ne kadar ana caddeler, yaya kaldırımları tamamen bitirilmiş olup görsel bir güzelliğe kavuşturulacak. Aynı zamanda yağmur suyu tahliye borularıyla her türlü rüsubatın şehir merkezine inmesi de önlenmiş olacak. Harap görünüm, terk edilmişlik gibi şehrin üst kotlarını yeniden cazibe merkezi haline getirilmesi için ileride açıklayacağımız farklı projeler üzerindeki çalışmalarımız devam ediyor. Doğal gazın hızla dağıtımından sonra söz konusu bölgelerde ana caddelerde sıcak asfalt ara sokaklarda ise parke çalışmaları tamamlanarak bölgenin topyekûn önemli sorunlarından bir bölümü daha çözülerek yeni projeler, yeni yatırımlar gerçek şehircilik anlamında yeni çalışmalara devam edilecektir. Bizi izlemeye devam
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2013, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Odabaşıoğlu
Ömer Odabaşıoğlu - 9 yıl Önce

tosyanın geleceği anadolu öğretmen lisesi ve anadolu lisesi yolu çok kötü durumda o yollarlada ilgilenilse biz öğrencilerde madur olmasak !!

yuksel uysal
yuksel uysal - 9 yıl Önce

elınıze saglık arkadaşlar....sayın başkanım teşekurler

SIRADAKİ HABER