TOSYALI MUHASEBECİLER ODA SEÇİMLER ÖNCESİ KASTAMONU’YA BİZDE VARIZ DEDİ

TOSYALI MUHASEBECİLER ODA SEÇİMLER ÖNCESİ KASTAMONU’YA BİZDE VARIZ DEDİ

TOSYALI MUHASEBECİLER ODA SEÇİMLER ÖNCESİ KASTAMONU’YA BİZDE VARIZ DEDİ
banner278

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) – Kastamonu'nun Tosya İlçesinde Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Pazar günü yapılacak Kastamonu Mali Müşavirler Odası seçimlerine güç birliği yaparak hazırlanıyor.

   Kastamonu Mali Müşavirler Odası Disiplin Kurulunda daha önceki yıllarda görev yapan Mali Müşavir Müjdat Güney hafta sonu Kastamonu’da yapılacak Oda seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Müjdat Güney yaptığı açıklamada ‘’Kastamonu Mali Müşavirler Odasının kurulduğu ilk günden bugüne kadar yaklaşık 30 yıldır Oda Yönetimine Tosya’dan hiçbir Meslek Mensubunun görev alamadığını, aday gösterilmediğini ve sonuç olarak da Tosyalı bir muhasebecinin Oda Yönetimine seçilemedi. Ancak Pazar Günü yapılacak olan Oda seçimlerinde, Tosya’dan Kastamonu Mali Müşavirler Odası yönetimine aday oldum. Ayrıca meslek arkadaşlarım Cevat Çengel denetim kuruluna, Mehmet Kahyaoğlu ise Birlik temsilciliğine seçilebilecek yerlerden aday olmuşlardır. Her seçimde olduğu gibi Oda seçimlerinde de 30 yıldır Tosya’nın Kastamonu’da temsil edilememesi ve söz sahibi olamamasına son vermek için Tosya’da ki meslek mensupları arkadaşlarla ortak hareket etme karası aldık. Bu birliktelik durumunda kazanacak olanın yalnızca oda yönetimi değil Tosya olacaktır. Son olarak şunu söylemek isterim Mesleğimiz ve Tosya için Zaman Birlik ve Beraberlik zamanı’ ’dedi.Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2016, 21:59

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif