TOSYAHABERLERİ HABER SİTEMİZ 2022 YILINDA ZİRVEDE

banner315

TOSYAHABERLERİ HABER SİTEMİZ 2022 YILINDA ZİRVEDE
banner322

tosyahaberleri.com, yakaladığı başarı ile Tosya'nın gündemini belirlemeye devam ediyor. Dünya genelinde pek çok haber sitesinin  site ziyaretci analizlerinde kullandığı google analytics  rapora göre tosyahaberleri.com, aylık ortalama 50 bin tekil ziyaretçi ile 2022 yılını başarı ile tamamladı. Genel aylık sayfa ziyaret rakamı 160 bin ile rekor kırdı.

Yayına başladığı ilk günden bu güne kadar  ''Gündemin Adresi'' sloganı ile yayın hayatına devam eden tosyahaberleri.com haber sitesi başarılı ve cesurca olayların üstüne giderek ilçede yaşanan sorunları ve mağduriyetleri her zaman tarafsızlık haber ilkesi doğrultusunda gündeme getirdi.Hiç bir siyasi baskıya boyun eğmeden ilçede yaşanan sorunları gündeme getirerek her zaman Tosya halkının yanında yer aldı.Yapılan haksız eleştirilere ve siyasi baskıların üstüne cesaretle giderek siyasette bir-iki yılını doldurmuş acemi siyasetcilere karşı her zaman doğruları yazmaya devam edecektir.

Tarafsızlık ilkemiz ve habercilik anlayışımız  belli bir kesimi rahatsız etsede biz hiç bir zaman bu ilkemizden taviz vermeden habere devam ettik. 2022 yılında tosyahaberleri.com haber sitesi ilçemizde faaliyet gösteren bir çok haber sitesini geride bırakarak zirvede tamamladı.Tüm Sosyal Medya paylaşımlarında ve olay yerinden yaptığı canlı yayınlarla,görüntülü haberleri siz takipçilerimizle buluşturduk.

Google arama motorunda Tosya kelimesi yazıldığında ilk sırada yer almayı başardı.2022 Yılında Google analytics verilerine göre 137 ülkeden haber sitemize ziyaretçi girişi yapılmış ve haberlerimiz takip edilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2022, 13:22

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir Dost
Bir Dost - 10 ay Önce

Sedat bey cesaretinizi ve başarınızı kutluyorum.

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 10 ay Önce

Aynen D E V A A A M

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307