Tosya'da Trafik Haftasında ŞOK KARAR

TOSYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ KURUMLAR ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI TERTİP KOMİTESİ KARARI

Tosya'da Trafik Haftasında ŞOK KARAR
banner278

buraya tıklayınız
 (Güncelleme 06.05.2012 Saat 14.26) 

06 Mayıs 2012 tarihinde başlayacak olan Trafik Haftası Etkinlikleri öncesinde Kurumlar arası Halı saha turnuvası tertip komitesinin aldığı karar, Bölge Trafik Müdürlüğünde adeta şok etkisi yarattı. Alınan kararın tam metni aşağıda sizlere sunulmuştur.


Tosya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Kurumlar arası Halı saha Futbol turnuvasının 03.05.2012 tarihinde oynanan 7 no’lu Kız Meslek Lisesi-Bölge Trafik Müdürlüğü müsabakasında,Kız Meslek Lisesi takımının 5-2 üstünlüğü devam ederken ,Müsabakanın 41.dakikasında Bölge Trafik takımının sahadan çekilmesi üzerine:

Tertip komitemizin müsabakanın hemen ardından yaptığı toplantı sonucu Hakem Raporu göz önünde bulundurularak Turnuva Şartnamesinin 1.Maddesi gereği aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1-Müsabakanın 5-0 Kız meslek Lisesi takımı lehine tesciline,

2-Bölge Trafik Takımının 2012 Tosya Gençlik Spor Müdürlüğü Kurumlar arası halı saha futbol turnuvası’ndan ihracına,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Kurumlar Arası Halısaha Futbol Turnuvası Tertip Komitesi


~~ ÖNEMLİ GELİŞME ~~ 
Futbol Turnuvası Tertip Komitesi'nin aldığı ihraç kararının ardından şartnamede belirtilen 3 gün içindeki itiraz hakkını Bölge Trafik Müdürlüğü kullandı.

Bölge Trafik Müdürlüğü itiraf dilekçesini tertip komitesine ulaştırmasının ardından, Tertip komitesi toplanarak itiraz dilekçesini değerlendirdi. 4 Kişiden oluşan tertip komitesi değerlenme toplantısında oy çokluğu ile Bölge Trafik Müdürlüğünün Halı Saha Futbol Turnuvası'na devam etmesi yönünde karar çıkarak ve resmi karar olarak uygulamaya koyuldu.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2012, 14:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
tertip komitesine tebrikler.
tertip komitesine tebrikler. - 9 yıl Önce

tertip komitesini tebrik ediyorum. takımını sahadan çeken takım zaten oynamak istemiyor demektir. bu takımı sahaya tekrar almamak en doğrusu. bunda şok nedir anlamış değilim. asıl şok takımı sahadan çekenlerin kararıdır.

yıldırım
yıldırım - 9 yıl Önce

bu tür turnuvalarda amaç kurumlararasında arkadaşlık ve kaynaşmayı sağlamaktır,hangi takımın yendiğinin önemi yoktur,biz bu turnuvaya katılırken amaçımız centilmenlik kupasına laik olmaktı ama centilmence geçen bir maç içerisinde bir anda verilen kırmızı sarı kart kararları bir anda böyle bir karar almamıza sebeb oldu takımını sahadan çeken oynamak istemiyor demenizi yadırgadım oynamak istemesek turnuvaya müracaat etmezdik,alınan karar ne olursa olsun önemli değil maçtan sonra diğer takımın taraftarları yanımıza gelerek üzüntülerini dile getirdiler

muharrem
muharrem - 9 yıl Önce

turnuvalarda hakem kararlarına herkes saygılı olmalıdır.beğenmezük,istemezük,giderük dememk lazım.heryeri dingonun çiftliği zannetmemek lazım.tertip komitesini bende tebrik ediyorum.ben olsam sahadan çıkanı bi daha almam

yıldırım
yıldırım - 9 yıl Önce

muharrem bey sen daha yorum yaptığın yazının devamını okumamışsın ama konuşmalarında dingonun çiftliği falan yakışmıyor,komiteyi tebrik ediyorsun komitenin devam kararı verdiğini okumuyorsun laf olsun diye yorum yapma

serkan taşdibek
serkan taşdibek - 9 yıl Önce

üniversteye 8-7 yenildiler bu akşam ama küsüp sahayı terk etmediler hayret trafik hizaya gelmiş

yıldırım
yıldırım - 9 yıl Önce

demekki önceki maçta yenildikleri için sahayı terketmemişler

SIRADAKİ HABER