Tosya Ziyareti Çorum'da Gündem Oldu

banner294

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, geçtiğimiz günlerde Tosya’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanını eleştirdi.

Tosya Ziyareti Çorum'da Gündem Oldu
banner278

 Kaynak:https://www.haberci19.com/

AK Parti İl Başkanının Tosya’da Millet İttifakı partilerine ve genel başkanlarına yönelik talihsiz açıklamalarına cevap veren Bekir Özsaçmacı, yaptığı yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Geçtiğimiz günlerde ilçemizin birinde konuşma yaparken aşırı heyecandan siyasal sınırlarını aşmış olduğunu ulusal basına yansıyan şekli ile gördüğüm AK Parti İl Başkanı, Millet İttifakı partilerine ve genel başkanlarına yönelik talihsiz popülist açıklamalarına bir mevkidaşı olarak cevap verme durumu hasıl olmuştur.

İktidar partisinin sevgili il başkanı ilimizin ilçelerini gezer iken hızını alamayıp Tosya’yı ziyarete gitmiş orada incelemeler yapmış neler yapılabileceğini incelemiş! Sorarlar insana Kargı’nın sorunlarını hallettin sınır ötesine ulaştın. Ne yazık ki malumun ilamını beyan etmekte;

Tosya’ya pirince giderken, Çorum’daki bulgurdan ettiniz.’

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 22:47

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dikmenli
Dikmenli - 12 ay Önce

Adam doğru söylemiş AKP'nin kendine hayrı yok 20 yıldır tosyada havuz dışında ne yaptı?,he birde o ucube saat kulesi tek yaptıkları din sömürüsü siyaseti uygulanma değilmi Allah bu suslumanlardan tosyayı korusun..

Hacı Mebus
Hacı Mebus @Dikmenli - 12 ay Önce

Sayın dikmenli, tarihte geçmişte bir ülke varmış. Bu ülkede ekonomide kayıt dışılık varmış, siyasette kayıt dışılık varmış, dinde kayıt dışılık varmış. Bu ülkede insanlar siyaset yorgunu imiş, vergi yorgunu imiş , faiz yorgunu imiş, algı yorgunu imiş, kurumsal iki yüzlülüklerin yorgunu imiş, gereksiz gelenek görenek yorgunu imiş bir de siyasal din yorgunu imiş ancak çalışma yorgunu değillermiş ve yorgun ölülermiş. Bizim ülkemizde ise bu yorgunlukların hiçbirisi olmamış. Ne mutlu ki.

Vatan
Vatan - 12 ay Önce

Okadar memleketine sahib cikiyorsan sormazlar mi Tosya da Çorum'dan İskilip ten Tosya ya göç etmiş kardeşlerimiz var bunların sorununu dinlesin sevgili iyi partili il başkanı

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif