TOSYA'YA KYK YURT MÜJDESİ

banner294

TOSYA'YA KYK YURT MÜJDESİ
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Uzun zamandır www.tosyahaberleri.com haber sitesi olarak mücadelesini verdiğimiz Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Tosya Kredi Yurtlar Kurumu ilçemize ve öğrencilerimize hayırlı olsun .

 Tosyahaberleri.com bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Gençlik Ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu,Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı,Kastamonu AK Parti Milletvekillerine Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve Yurt sahibi iş adamı İsmail Ercan'a ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunarız.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 06:40

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
E-Öğretim
E-Öğretim - 9 ay Önce

Herşeyden önce kyk yurdu tosya ya hayırlı uğurlu olsun. Ancak, teknoloji ve bilgisayarların çok gelişmiş olması nedeniyle internet ortamında yapılan elektronik ve dijital çevrim içi online eğitim öğretimden dolayı ve covid salgınından dolayı yurt binalarına gerek kalmadı gibi. Gelecek yakın bir zamanda ülkemizde de elektronik ve dijital eğitim, yeni eğitim modeli olarak eğitim sistemine hakim olacak. Gelişmeler bunu gösteriyor. Yeni sistemde e-okul olur ama, e-yurt olur mu? Bilemem zaman gösterecek.

Turkmen Sahin
Turkmen Sahin - 9 ay Önce

Yorumumu yayınlamamıştın. Kurnazlığını nasılda bildim.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif