TOSYA VETERANLAR DERBİ MAÇI KAYBETTİ

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Türkiye Veteranlar & Masterler Futbol ligi Batı Karadeniz grubunda yer alan her iki takım 28.Kasım 2021 Pazar günü saat 13:30 Tosya Şehir stadyumunda karşılaştı.

Yoğun sis ve yağmur altında başlayan maça Kastamonu Veteranlar hızlı başladı. İlk dakikalarda sağlı sollu ataklarla Tosya Veteranlar karşısında üstünlük kuran Kastamonu Veteranlar maçın 16.dakikasında yakaladıkları kontratakda ilk golü buldu.Tecrübesi ile Tosya Veteranlara karşı bariz üstünlük kuran Kastamonu Veteranlar maçın 34.dakikasında ikinci golü buldu ve ilk yarıyı 2-0 öde kapattı.

Maçın ikinci yarısına hızlı başlayan Tosya Veteranlar gol aradığı dakikalarda Kastamonu Veteranların geliştirdiği hızlı kontratakda 3.golü ağlarında gördü ve Maç Kastamonu Veteranların 3-0 üstünlüğü ile bitti.

Bu sonuçlar Batı Karadeniz grubunda yer alan Kastamonu Veteranlar ilk dört haftada topladıkları 9 puanla ligin zirvesine yerleşti.Tosya Veteranlar Takımı ise ilk dört haftada aldıkları 3 mağlubiyet ve 1 galibiyetle ligin son sırasında yer aldı.Tosya Veteranlar önümüzdeki haftayı by geçecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2021, 17:08

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298