Tosya Ülkü Ocaklarından Muhteşem Ali Kınık Konseri

banner294

Tosya Ülkü Ocaklarından Muhteşem Ali Kınık Konseri


buraya tıklayınız

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi Ülkü Ocakları’nın düzenlediği konserde sahne alan Ali Kınık, izleyenlere unutulmayacak bir gece yaşattı.

 

Tosya Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen konserde Küre Mehteran Takımı kısa bir Konser verdi. Daha sonra gençlerin “Ali Ayşe’yi Seviyor” şarkısıyla sevdiği Ali Kınık da yer aldı. Tosya Kapalı Spor salonunu dolduran binlerce kişi, sanatçıya hep bir ağızdan eşlik etti. Konsere “Son Bir Defa” adlı türkü ile başlayan ve “Ali Ayşe’yi Seviyor”, “Bu Şarkı Senindi Unutma”, “Çal Kemancı” gibi birçok sevilen türküsüyle devam eden Ali Kınık, “Türkiye’m” şarkısı ile de muhteşem bir kapanış yaptı.

 Konser sonrası sanatçı Ali Kınık’a Tosya MHP ilçe başkanı Muvaffak Etyemez tarafından çiçek takdim edildi. Kendisine gösterilen sevgiden memnuniyet duyduğunu ifade eden Ali Kınık, Kastamonu’nun ve Tosya’nın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ve burada olmaktan gurur duyduğunu belirterek, kendisinin burada olmasını sağlayan Tosya Ülkü Ocaklar Başkanı Volkan Kavaklıgil’e teşekkür etti.

 Tosya Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Konsere Kastamonu MHP il Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Resul Köprülü,Tosya MHP İlçe başkanı Muvaffak Etyemez ve çok sayıda partili ile vatandaş katıldı.


  (SDA-

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 15:57

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maaşallah
Maaşallah - 6 yıl Önce

Protokolde oturan ulukurtlar milleti sevme aksiyonuna hiç dur dememişler belli oluyor maaşAllah. Ocak yönetimini tebrik ve takdir eder Ocak başkanımıza teşekkürlerimizi sunarız

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307