Tosya Ülkü Ocakları Başkanı Gazeteciler Gününü kutladı

Tosya Ülkü Ocakları Başkanı Gazeteciler Gününü kutladı

Tosya Ülkü Ocakları Başkanı Gazeteciler Gününü kutladı
banner278

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Kavaklıgil ve Ülkü Ocağı yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Tosya'da görev yapan basın mensuplarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

 Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Kavaklıgil'in ev sahipliğinde Vega Kage Restaurant'ta düzenlenen akşam yemeğine Tosya'da görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileri katıldı.

 Tosya Ülkü Ocakları başkanlığına önceki hafta getirilen Volkan Kavaklıgil böylesine önemli bir günde bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek gazetecilerin, halk adına kutsal bir görev üstlendiklerini ve bu görevi icra ederken de çok kez zorluklarla karşılaştıklarını söyledi. Gazetecilerin fedakârca işlerini yaptığını belirten Kavaklıgil, "Şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan birinin özgür ve tarafsız basının varlığı olduğu hepimizin malumudur. Vatandaşlarımız adına gözlemleyip yaşananları kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken de bazen ailesinden bile fedakârlıkta bulunarak kutsal bir görevi yerine getiren toplumun sesi olan basın mensuplarımız, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri geldiğinde canlarını ortaya koyarak görev yapmaktadırlar. Özgür ve tarafsız bir basının varlığı şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biridir. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerler olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum." dedi.

  (SDA- 

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif