TOSYA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ BAŞKANI MEHMET SALİH TEKELİ

banner294

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 29 Ekim 2021 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yönetmelik hükümlerine göre Tosya Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri yapıldı.

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerine Odaya bağlı 7 Meslek Grubu için Meclis Üyesi adayı seçimleri yapıldı. Bu grupları, 17 Meclis, 5 Yönetim Kurulu, 6 Disiplin kurulu ve Meslek Komite üyeleri seçildi.

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimi belirlendi

Yönetim Kurulu Başkanlığı için Mehmet Salih Tekeli, Birol Kuru ve Raşit Serdar Ündeyici’nin aday olduğu başkanlık yarışında

Raşit Serdar Ündeyici 1 oy Birol Kuru 6 oy ve Mehmet Salih Tekeli de 9 oy aldı.

Yönetim Kurulu seçimi sonucunda Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Başkanı Mehmet Salih Tekeli oldu.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı’nın belirlenmesi sonrası Mehmet Salih Tekeli başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri; Kahraman Cebeci, Sadık Önder, Hakan Karakaya ve Ali Osman Genç.

Yapılan seçim sonrası Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Başkan Mehmet Salih Tekeli sıcağı sıcağına www.tosya haberleri.com haber sitemize yaptığı kısa açıklamada’’ Tosya Ticaret Odası’nın, ilçe ekonomisine katkıda bulunacak projeler ortaya koyması gerekiyor. Söz değil, iş üretmek ve ilçemize hizmet vermek zorundayız. Tosya’da hangi sektörden olursa olsun iş adamlarımız, sivil toplum kuruluşlarıyla el ele vererek, öncelikle ilçemizde başarıyı yakalamalıyız. En önemlisi, Tosya’da ticarette yeni bir hikâye yazmamız gerekiyor. Bunun için de birlikte çalışarak hedeflere ulaşmalıyız. Göreve geldiğimizi sektör grupları ile bu projeleri istişare edip, üyelerimize ve Tosya ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2022, 16:28

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Garipp
Garipp - 3 hafta Önce

Bu işin parayla bir alakası yok bence kim daha bir birine tutkunsa o kazanıyor belediye de de böyle hasan oru yönetimden sonra akp dağıldı mustafa dündar yönetimde de mhp de birlik oluştu eski coşku bir araya geldi şuan ki durum da zaten tamamen partizan

Garipp
Garipp - 3 hafta Önce

Bu seçim tamamen mhp akp çekişmesi ve gruplaşma ile olmuş yazık tosya ya ama mehmete de hayırlı olsun yine de

Durum
Durum @Garipp - 3 hafta Önce

Abi para kimdeyse güç onda.Mesele parti meselesi değil abi. Paran varsa bir şeye gerek yok.Kimin parası çok o kazanır.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 3 hafta Önce

Tosya Ticaret ve sanayi odası başkanlığına seçilen sayın tekeli başkanımızı ve yönetimini kutluyoruz

Tosyalı
Tosyalı - 3 hafta Önce

Başkan olmaya hevesli olan arkadaş ortada yok, kendi oyu yetmemiş galiba kendisine.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307