TOSYA TİCARET ODASI TOBB'DAN NE SÖZÜ ALDI

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası meclis-oda başkan ve meclis üyeleri hafta sonu Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ‘seçim sonrası tanışma toplantısına’ katıldı.


buraya tıklayınız


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsa seçimleri devam ederken seçimlerini tamamlayan Tosya Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen seçim sonrası tanışma toplantısına; Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Cevizci, Meclis Başkan Yardımcısı Hayrettin Pirinççi, Yönetim Kurulu Başkanı Metin Ekşi, TOBB Delegesi Zafer Nalbantoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Tek, Hilmi Suat Vanlı, Fatih Doğramacı, Meclis Üyeleri Salih Asil, Mustafa Mola, Recep Kastamonulu, Sadık Önder, Genel Sekreter Necati Abacı olmak üzere toplam 12 kişi katıldı.

Tanışma toplantısında Tosya Ticaret ve Sanayi Odasına yakışır bir hizmet binası yapılması konusunda destek sözü alındı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na Tosya Yöresi el sanatı olan Tosya Bıçkısı ve Tosya Kesesi hediye edildi ve birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile toplantı sona erdi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2013, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER