Tosya Sünnet Şöleni Tüm Çoşkusu ile Yaşanıyor.

İlçemizde Düzenlenen Tosya 14.Kültür ve Pirinç Festivali etkinlikleri içinde düzenlenen Sünnet Şöleni Çoşku ile Kutlanıyor.

banner266
Haber&Video:Sedat Ağacıkoğlu

Tosya 14.Kültür ve Pirinç Festivali etkinlikleri içinde düzenlenen Sünnet Şöleni Çoşku ile Kutlanıyor.04.09.2011 Pazar sabahı Saat 09,00 da Tosya Belediyesi önünde toplanan Sünnet Şölenine katılacak çocuklar ve anne babaları Tosya müftüsü Hikmet Yazıcı'nın yaptığı dua ile Tosya Üçolukları Mesire yerine gittiler

Burada yapılan çeşitli etkinliklerle kutlamalar başladı.Doğramacı Otel Sahibi Yavuz  ve Fatih Doğramacının ağalığını yaptğı sünnet şöleninde binlerce kişiye pirinç pilavı ve Helva ikram edildi.

Belediye Başkanı Kazım Şahin şölende yaptığı konuşmada Bu yıl ki Pirinç ağalığını yapan Yavuz Doğramacı'ya Teşekkür ederek plaket verdi .2012 yılında yapılacak festivalde Pirinç ağalığını İSMAİL YUR'un yapaçağını açıkladı.

 Sünnet şöleninde Ankara Seymen Kulübü tarafında çeşitli Ankara oyun havaları oynadılar.Halk tarafından büyük bir beğeni ile izlenen seymenler oyun sonunda Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz ve Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin
tarafından plaket verildi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER