TOSYA ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANLIĞINA AHMET BAŞ SEÇİLDİ

banner315

Tosya Şoförler Odası Başkanı Ahmet Baş tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

TOSYA ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANLIĞINA AHMET BAŞ SEÇİLDİ
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Şoförler Odası olağan genel kurulu toplantısını yaptı. Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen toplantı önce katılımcılara ve üyelere yemek ikramında bulunuldu. Toplantıya Belediye Başkan Vekili Nafiz Tekeli, Ak Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci, MHP Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı, CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Güvenç, Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir, KESOB Başkanı Dursun Ergin ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkan yönetici ve mahalle ve köy muhtarları  ile üyeler katıldı.

Divan teşekkülünün oluşturulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Toplantının açılış konuşmasını Şoförler Odası Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Baş yaptı. Şoför esnafının her zaman yanında olduklarının altını çizen Başkan Ahmet Baş, bundan sonraki süreçte de esnafın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Pandemi döneminde zor durumda olan ve gelir kaybı yaşayan şoför esnafı için gerekli müracaatları yaptıklarını belirten Başkan Ahmet Baş, gelir kaybı desteği alınması ve kolaylıkların sağlanması için çalıştıklarını söyledi.

Misafirlere ve üyelere katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Ahmet Baş, genel kurul toplantısının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Gündemde yer alan konular görüşülerek karara bağlandı. Önceki dönem bilanço ve gelir gider okunarak oy birliği ile kabul edildi. Gelecek döneme ait tahmini bütçe de okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Şoförler Odası olağan genel kurul toplantısı dilek ve temennilerle sona ererken yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimi yapıldı. Seçime tek liste giren Ahmet Baş tekrar Şoförler Odası Başkanı seçilerek güven tazeledi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner323
YORUM EKLE
YORUMLAR
tosyalı
tosyalı - 2 yıl Önce

koskoca tosyadan ikinci bir adam çıkmıyorsa yazıklar olsun.
bir sonraki secime kadar ahmet ağanın göbeği iyice büyür.

İzlenim
İzlenim - 2 yıl Önce

Bu şoförler odasında yeni başkanlık yapacak başka şoför yok mu? Hep eski başkan seçiliyor, anlamış değilim. Şoför esnafına ve oda çalışanlarına daha güzel örnek olabilecek birisi seçilebilirdi meselâ.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307