Tosya Şehirlerarası Otogarın İçler Acısı Durumu

banner266

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU


  KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bulunan tuvaletlerin pis, kullanışsız ve etrafa kötü koku yayması sebebiyle vatandaşların tepkisine neden oluyor.

İsminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaş ‘’ Bir ilçenin görünen yüzü çok önemlidir çünkü ilçeye gelen insanların geldiklerinde edinecekleri ilk intiba burada belirginleşir. Tosya’nın giriş kapısı olan otobüs terminalinin durumu bu sebeple önemlidir. Tosya Otogarında karşılaşılan manzara hiç de iç açıcı bir durum değil. Tuvaletlerinin hijyen ve sağlık koşullarından bihaber oluşu bizleri üzüyor.

HAVASIZ VE BAKIMSIZ BİR DURUMDA

Tosya Otogarındaki tuvaletlerin durumu günümüzde içler acısı durumda. Tuvaletlerin temiz olmaması ve etrafa yayılan koku; sadece tuvaleti kullanmak mecburiyetinde kalan vatandaşları değil, aynı zamanda otogarda bekleyen ve çalışan vatandaşları da etkiliyor.

TOSYA OTOGARININ SON DURUMU UTANÇ TABLOSU

Tosya Şehirlerarası Otogarın son durumu ve çevre temizliği ilçe halkı için utanç tablosu oldu. Çağ atladığı iddia edilen bir ilçenin otogarının pis durumu vatandaşların tepkisini çekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosya için! !
Tosya için! ! - 1 yıl Önce

Valla bu yatirimlar neden tosyayi teğet geçiyor arkadaş..belediye iktidarın belediyesi ama Tosya için büyük proje olarak ne yaptılar asfalt dışında 10 yılda ne degiştiki belediyecilik namına..baglar kavşağında çalışmalar dururken kargı kavşağında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor...Osmancık a kargiya büyük yatırımlar yapılırken neden tosyaya birşey yapılmıyor! !

Evet
Evet @Tosya için! ! - 1 yıl Önce

Abey gavşak yapılıyo daha ne yapılsın 50 tane otogar yaparsın o betonla. Bundan sonra yol teğet geçecek. Evelde tosya diyi bi yir varıdı gavşaklaro kötü gazası boludu. Pirinç ney varıdı. Artuk yolculuk yapan tosyadan geçdüğünü bile farketmeyecek. Pirinçte yok cillop gibi. Haydiiii toossyaaaa

Seyyah
Seyyah - 1 yıl Önce

Bu haberi gündeme getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Ben de defalarca bu konuyla ilgili şikayetimi gerek yazılı gerek sözlü olarak dile getirmeme rağmen yetkililer tarafından gerekli hassasiyet gösterilmemiştir.Tuvaletler gerçekten içler acısı durumda veba saçıyor adeta.

istanbulda yaşayan tosyalı
istanbulda yaşayan tosyalı - 1 yıl Önce

acaba yetkililer gelen misafir lerin kaşşısında yüzleri kızarıyormu

adem ÇAVUŞ
adem ÇAVUŞ - 1 yıl Önce

kastamonu merkezden sonra en büyük ilçesi yetkililer görüp utanmıyorsa biz nediyelim gardaş görüp yapmayanlar utansın

Tosyalı
Tosyalı - 1 yıl Önce

Bunu gündeme getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.. Disardan bir misafir geldiginde yuzleri kizarmayan,secim icin birseyler yapan Tosya için yapmayan "yetkililerin" artik dikkatini çeker umarim.. Yillardir sikayet edilmesine ragmen hicbir degisme olmuyor.. En buyuk ilcesiyiz diye övünüyoruz ama ne otogarina nede tarihine kulturune sahip "cikmiyor YETKILILER"..

Hayri uzin
Hayri uzin - 1 yıl Önce

Oto garda temizlik olur

HÜSEYİN KARŞIMA
HÜSEYİN KARŞIMA - 1 yıl Önce

Yazık 2 yıl önce otobüs terminali, belediye , en son 15 gün önce kaymakamlığa kadar şikayette bulundum. İnşAllah birileri artık üzerine alınır bu haberden sonra

Tuğrul
Tuğrul - 1 yıl Önce

Tosyamıza Yakışmayacak Bir Otogar Yetkililerin El Atması Lazım Uzun Süredir Bekliyor Artık İlçemize Yakışmıyor Yenilenmesini İstiyoruz


SIRADAKİ HABER