Tosya PTT Müdürü Davut ZAT Seminerden Döndü

PTT Genel Müdürlüğü Merkez Müdürlerine yönelik Antalya Kemer de; “Müşteri İlişkileri, Protokol Kuralları ve Pazarlama Eğitimi” semineri düzenlendi.

Tosya PTT Müdürü Davut ZAT Seminerden Döndü
banner278

buraya tıklayınız

Seminere Kastamonu Bölgesinde görevli PTT Müdürleri de katıldılar. 9.ve 10. Gruplarda eğitime Kastamonu bölgesinden Tosya PTT Müdürü Davut ZAT, Taşköprü PTT Müdürü Cindi TORAN, Seydiler Müdür V. Şerife Pehlivan, Şenpazar Müdür V. İzzet TAŞKIRAN katıldılar. Kastamonu PTT Başmüdürlüğü Personel Müdür V. Ahmet Sabri CEBECİ ve Tosya eski PTT Müdürü Nuran ACU’nun da Yalova’dan katıldığı seminer de Tosya Müdürü Davut ZAT selefi ve İl Personel Müdürü ile Tosya PTT’sinin verimliliğini artırabilmek adına fikir alış-verişinde bulundu.


Eğitimin çok verimli geçtiğinden bahseden PTT Müdürü ZAT, PTT’nin gelişen teknik gelişmelere ve yenilenen konsepte uygun olarak benzer eğitimlerin devam edeceğini, PTT Personellerinin de zaman zaman değişen piyasa ve pazar şartlarına uygun olarak düzenlenecek seminerlere katılarak günceli yakalayacaklarını belirtti. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde Muhasebe sistemleri semineri ve Kargo çalışmalarına yönelik olarak düzenlenecek eğitime Tosya PTT personelinin de katılacaklarını ve Tosya halkına daha etkin ve verimli hizmet sunacaklarına değindi. Kalite Belgeli kurumlar arasında yer alan PTT Genel Müdürlüğünün, her geçen gün halkımıza yeni hizmetler sunarak, hizmet ağını genişleteceği ve 230 civarında hizmet çeşitliliği ve 4000 iş yeri ile ülkemizin her yerinde güvenilir hizmet sunmaya devam etmesinden duyulan memnuniyeti sürdüreceklerine vurgu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2012, 23:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
demet gül nlçc
demet gül nlçc - 9 yıl Önce

slm kemeri hatırlatan yazınız güzel .uzaktanda olsa yazılarınızı okuyorum ...ama mahçubiyetim hala devam ediyor kitabınızı hala okuyorum...allaha emanet olun

SIRADAKİ HABER