TOSYA POLİS NOKTASINDA YAŞANAN İLGİNÇ GÖRÜNTÜ

banner294

TOSYA POLİS NOKTASINDA YAŞANAN İLGİNÇ GÖRÜNTÜ
banner278

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde D100 karayolu üzerinde yer alan Polis kontrol noktasında Bölge Trafik ekiplerinin yaptığı kontrol sırasında ilginç bir an yaşandı.

Trafik kontrol noktasın öğlen saatlerinde rutin olarak GBT sorgusu yapan Tosya Bölge Trafik ekipleri 41 JC 600 plakalı bir TIR’ı durdurarak GBT sorgusu yaptı. Daha sonra görevli polis memuru TIR şoföründen aracından inerek ekip arabasının yanına gelmesini istedi. Araçtan yarı çıplak halde aşırı kilosundan dolayı zorlanarak inen TIR şoförünün o anki görüntüsü o anda trafik kontrolü için durdurulan diğer sürücüler ve polis ekipleri tarafından sempatik bir görüntüye yerini bıraktı.

Gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen bir sürüsü ‘’ TIR şoförü arkadaşımızın araçtan yarı çıplak vaziyette inmesi ve araçtan inerken aşırı kilolu olması nedeni ile zorlanarak inme anı kendimce empati kurarak acaba dedim TIR şoför arkadaş içinden şunu mu dedi ‘’ Zaten çok yemekten bu duruma geldim. Bir yemediğim Trafik cezası kalmıştı’’ şimdi siz beni niye durdurdunuz dercesine TIR’dan indi’’dedi.  

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 12 ay Önce

bence güzel bir haber değil. insanlarla dalga geçmek hoş bir durum değil.

Öğretmen
Öğretmen - 12 ay Önce

Tosyanin eğitim ve ekonomik problemleri varken bu şimdi haber mi oluyor. Yer doldurmak için boş yere haber yapıyorsunuz?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307