TOSYA ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ KÖY MUHTARLARINI UYARDI


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde Özel İdare Müdürü Mustafa Kakayacı tarafından köy muhtarlarına yapılan İmar Durumu konulu sunumda önemli uyarılarda bulundu.

İlçe Özel İdare müdürü Musta Kayacı imar mevzuatı ve yapılaşma konulu sunumda Köy Muhtarlarını ve vatandaşlara öndemli uyarılarda bulundu. Özellikle köylerde ahır ve samanlık yapımında ruhsat alınmasını ve komşu çekme paylarında dikkat edilmesini istedi.Özel idare müdürü kayacı köy muhtarlarının istedikleri halde kendilerininde adres kayıt sistemine kendileride giriş yaparak vatandaşa hizmet verebileceklerini söyledi.

Köy muhtarları bu talep karşısında adres sistemine giriş yapabileceklerini fakat Özel idarenin kendilerine bilgisayar vermesi gerektiğini söylediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlyas sefer
İlyas sefer - 4 hafta Önce

Bütün koy içlerindeki yollara bı bakın da nasıl bi gelişme var herkesi sinir hirsburumus gelin gozunizle görün sayın mudurum koy cesmelerini koydireklerini arsasasina katıyor bircopkamyonu zordunuyor bunlariyapin sonra muhtarlara bilgisayar verin

SIRADAKİ HABER