Tosya Organize Sanayi Müdüründen dikkat çeken çarpıcı açıklamalar

banner315

banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Organize Sanayi Müdüründen dikkat çeken çarpıcı açıklamalar

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2023, 22:34

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 2 ay Önce

İtfaiyeden önce itfaiye dolum yerleri yapsınlar 1 tane dolum yerinde 3 itfaiye bekliyordu merkeze au almaya geldiler itfaiyeler

ziya
ziya - 2 ay Önce

kendine ve yancına bilmem kaça para maaş bağlayıp ortalıklarda gezineceğine 15 yıldır neden osbye itfaiye teşkilatı kurmadın. işinin adı nedir. İstifa etmen gerekir. ama edemezsin .çünkü maaş tatlı değil mi?

Ali Yaman
Ali Yaman - 2 ay Önce

İstanbul İtfaiye sinde çalışan Birey olarak hep dile getirdim. Tosyaya 2. Bir İtfaiye istasyonu şart. Sitelerden aşağıya akan şehre itfaiyenin ulaşımı en az 6 dk. Yangında 6 dk uzun bir süre. İlçemizden geçen duble yol yorgun bşr yol. Fiziki yapısı kavşak yapıları potansiyel tehlikeler ile dolu. Kanamalı sıkışması trafik kazalarına müdahele süreci maksimum 7 dk için de yapılmalı. Hal böyle iken 6 dk da duble yola inen İtfaiye Ortalıca sınırlarına 21 dk da ulaşır ÇELTİK başına 25 dk ulaşır. Tosyaya 2. İstasyon yapraklı Tosya kavşagıda şart.

Mustafa Akça
Mustafa Akça - 2 ay Önce

Müd.bey neden itfaiye yokluğundan şikayetçi. Benim hatırladığım organize sanai ve yerleşkesi yaklaşık 15 yıldır orada, okadar tesis orada konuşlanmışken osb yöneticileri bunca zaman neden düşünüp, butür yangın,sel felaketleri için netür tedbir almışlar, ekipmanları itfaiye,kepçe,kamyon,su deposu gibi gibi hicbir altyapı ve gereçleri yok. Butür felaketlerin önleneneme sebebide OSB yöneticileridir vesselam...Madur sanaici hemşerimizede geçmişler olsun, Rabbim diger tesisleri bu tür felaketlerden korusun...saygılarımla.

Gurbetci kirikkalede
Gurbetci kirikkalede - 2 ay Önce

Nihat hocam Tosyanin yetistirdigi aydin kulturlu durust nadir biridir. Bilgisi mevzuati bilmezse konusmaz.sanki tek suclu kendisi?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307