Tosya Organize Sanayi Kavşağında Son Dakika Gelişmesi

Tosya Organize Sanayi Kavşağında Son Dakika Gelişmesi
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu ili Tosya ilçesi D100 kavşağı üzerinde yer alan Organize Sanayi Kavşağında yapılan düzenleme ile kavşak tamamen kapatılarak üst geçit ve yan yol bağlantıları ile Organize Sanayi ye giriş-çıkış yolları yapıldı.

Geçtiğimiz son beş yıl içinde onlarca Ölümlü ve yaralamalı Trafik Kazalarına neden olan kavşak nihayet kapatılarak güvenli araç Trafik akışı sağlandı.Karayolları ve taşeron firmanın yapmış olduğu çalışma sonrası Tosya Organize Sanayi girişini daha güvenli yapacak yan yol bağlantıları ve Üst geçit tamamlanarak araç trafiğine açıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 14:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yol Mühendisi
Yol Mühendisi - 9 ay Önce

Organize bölgesi kavşağı, çaykapı köyü kavşağı, zincirlikuyu köyü kavşağı ve ortalıca beldesi kavşağının projesini çizen mühendisin geometri bilgisine şaşmamak elden değil. Üniversitede geometri dersinden nasıl geçmiş anlamak mümkün değil. Hadi projeyi çizen böyle çizmişte, onaylayan nasıl onaylamış, yapan yol mühendisi yol şefi nasıl yapmış, kontrol mühendisi nasıl kontrol etmiş, kabulü yapan nasıl kabul etmiş anlamış değilim. Hiç itiraz eden olmamış. Bunların demekki açı ve eğim bilgisi, geometri bilgisi ve karayolları trafik mevzuatı bilgisi çok zayıfmış. Sonuçta onlarca ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı kaza ve can kaybı. Organize kavşağı düzeltilmiş, üst geçit yapılmış, hata teafi edilmiş. Darısı diğer kavşakların başına.

TOSYA için..
TOSYA için.. - 9 ay Önce

Darısı ortalıca kavşağının başına.bu kadar saçma mühendislikten uzak kavşak olamaz.yolu bilmemize rağmen bizi bile korkutan ortalıca kavşağının bircan önce çözüme kavuşturulmasını istiyoruz..

TOSYALI
TOSYALI - 9 ay Önce

Gudubet kavşak ortalıktan kayboldu tamam da ya ölen yüten canlar ne olacak? Hesabı sorulacak mı acaba bu gudubet şahaserin sahiplerine?

Tosyalı. Gurbetci
Tosyalı. Gurbetci - 9 ay Önce

Diplomayı almışsın mühendis olmuşsun amma; Mühendisin, diploması olmuş ne yazar, kafada akıl olmayınca, köylüye köyün heyetine sorun be mühendis. şimdiye kadar onlarca can giddikten sonra..

SIRADAKİ HABER