TOSYA'NIN TABİAT MERKEZİ LOKMAN HEKİM İSA HİZMETE GİRDİ

Günümüz dünyasının hala konuştuğu bir isim olan, Âlim olarak da bilinen Lokman Hekimin adını taşıyan ve Altarnatif tıp uygulamaları ile hizmet verecek olan işyeri Lokman Hekim Mağazası, Tosya’da hizmetinizde.

TOSYA'NIN TABİAT MERKEZİ LOKMAN HEKİM İSA HİZMETE GİRDİ
banner278


HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

  KASTAMONU (İHA) -

Tamamen doğal bitkilerden oluşan ve içinde adeta huzuru yakaladığınız Lokman Hekim Mağazasının kapısından içeri bir giren, bir daha burayı bırakamıyor. Mağaza sahibi İsa Bacaksız, “Doğal bitkilerden ilaçlar hazırlanarak Tosya’da vatandaşlarımıza gereken hizmeti vermeye çalışıyoruz ayrıca Lokman Hekim baharatın deneyim ve bilgi birikiminden gelen güç ile de Tosya’da Bayiliğini yapmaktayız. Biz Lokman Hekim Baharatın Tosya Bayisi olarak; tüketicilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmeti sunmanın bilinci ve sorumluluğu içindeyiz.” dedi.

 Günlük yaşantımızda sadece ismen bildiğimiz ya da varlığından bile haberdar olmadığımız birçok doğal bitki insan sağlığında önemli bir rol oynamaktadır. Artık hangi bitkinin ne tür hastalığa iyi geldiğinin öğrenmek için çok uzağa gitmeye gerek yok. Günümüz tıp dünyasının da zaman zaman başvurduğu tedavi yöntemlerinden birisi Alternatif Tıp olan Lokman Hekim, olarak Tosya’da hizmete girdi.

 

Yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde kullanılan şifalı bitkiler son yıllarda büyük ilgi görmeye başladı. Bitkilerle tedavi yöntemleri yurdumuzda da giderek önem kazanmaya başlıyor. Lokman Hekim Mağazası’nda, halk arasında şifa verdiğine inanılan, tıp araştırmalarında da kullanılan çeşitli bitkilerden yapılmış ürünler satılmakta. Günlük yaşantımızda karşımıza çıkan, sadece ismen bildiğimiz ya da varlığından bile haberdar olmadığımız birçok bitkiden elde edilen macunlar, kremler, şampuanlar ve diğer ürünler dükkân içinde raflarda yer almaktadır.İşyeri sahibi İsa Bacaksız www.tosyahaberleri.com  haber sitemize yaptığı açıklamada ‘’3 ay önce bir girişimde bulunarak Lokman Hekim ’Tosya’da hizmete açtık. Lokman Hekim adından anlaşılacağı gibi şifa işlevinde olan bir meslek türü. Doğal bitkilerden hazırlanan çeşitli ürünleri hazırlayarak Tosya’da vatandaşlarımıza gereken hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi. Doğada bin bir çeşit bitkinin bulunduğunu ve her bitkinin kendine has özelliklerinin bulunduğunun altını çizen Bacaksız; “Günümüzde kadın erkek herkes doğal bitkilerle tedavi olma yöntemine başvuruyorlar. Hatta bize de yoğun telefonlar geliyor. ‘İşte bu ot neye yarıyor? Hangi hastalığa faydası var? vb yönde sorular geliyor. Bizde elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza yardım etmeye çalışıyoruz” dedi.

Ayrıca Lokman Hekim işyerinde kuruyemiş çeşitleri ve Türk Kahvesi satışlarda başlamış olup tüm halkımızı Lokman Hekim İşyerine davet ediyoruz.Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2016, 23:38

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eczacı
Eczacı - 6 yıl Önce

Eczane işlevinde bir meslek türü ne anlama geliyor, bu adam eczacı mıdır? Değilse ne hakla halkın sağlığını hiçe sayıyor ve bu şekilde nasıl bu işyeri eczaneyle bir tutuluyor ?!

Cemaleddin Saraç
Cemaleddin Saraç - 6 yıl Önce

"Eczane" isminin kullanılması yasaktır. Lütfen başlığınızı ve görselinizi değiştiriniz.

nalbantoğlu a.ş
nalbantoğlu a.ş - 6 yıl Önce

öncelikle işyerini Tosya'mıza kazandıran işletme sahibine ne teşekkür ederim hayırlı ve bol kazançlı olmasını cenabı Allahtan niyaz eder. Hayırlı işler dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif