TOSYA'NIN İSTEDİĞİ AMBULANS KÜRE'YE VERİLDİ

banner294

TOSYA'NIN İSTEDİĞİ AMBULANS KÜRE'YE VERİLDİ
banner278

buraya tıklayınız

Haber:Sedat Ağacıkoğlu

Sağlık Bakanlığı tarafından Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğüne 2022 model 4×4 donanımlı ambulans gönderdi. Donanımlı Yeni ambulans Küre Devlet Hastanesi’ne tahsis edildi. Küre AK Parti İlçe Başkanı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ; “İlçemize kazandırılan 2022 model 4*4 Ambulansımız için başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere,Sağlık Bakanımız Fahrettin Kocaya,Milletvekillerimiz Hakkı Köylü ve Metin Çelik beylere,İl Başkanımız Doğan Ünlü beye İlçemiz adına şükranlarımı sunarım.Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah!” İfadelerini kullandı.

Evet yukarıda okuduğunuz haber Küre Bülten haber sitesinden alınmıştır.Küre halkı adına her ne kadar sevinsekte Tosya halkı adına bir o kadar üzüldük.Çok değil 20 gün önce haber sitemizde Bürnük köyünde yaşanan Hasta nakli vakasındaki sıkıntıları gündeme getirmiş ve ''Tosya'da niçin 4x4 Ambulans Yok''diye haber yapmıştık. Haber sitemiz çok yakın zamanda Kastamonu'ya 4x4 ambulans geleçeği istihbaratını almış ve bu konuda ilçemizdeki yetkililere,siyasilere ikazda bulunarak bu konunun takipçisi olalım çağrısını yapmıştık.Fakat sonuç olarak bir zamanlar ilçemizde Belediye Başkanlığı yapmış Kazım Şahin'in bir toplantıda söylediği gibi ''İlçemizin Siyasi Gramajı düşük''itirafı aradan geçen zaman içinde bugün yine tezahür etmiş oldu.Küre AK Parti ilçe teşkilatı şimdi ne kadar sloganda olduğu gibi ''Yaparsa Küre AK Parti yapar'' dese yerden göğe kadar haklılar.

Şimdi sizlere aşağıda her iki ilçenin 2021 Nüfus Rakamlarını vereçeğiz..Karar sizin

              KÖY RAKAMI    KÖY NÜFÜFUSU   GENEL NÜFUS

KÜRE          34                         2.522                        5.431

TOSYA        53                       10.745                   39.708

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 13:57

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fakır
Fakır - 1 yıl Önce

"Tosya'nın Siyasi Gramajı Düşük" diye konuşan kişinin sanki siyasî gramajı çok mu yüksekti. Onuda gördük, kasaba kurnazlığı düzeyinde siyaset yaptı. Belki bir gün siyaseten arkası çok kuvvetli bir adam çıkar ilçeden inşaAllah.

ibrahim
ibrahim - 1 yıl Önce

merkezden sonra en kslabalık şlçe Tosya ,çok acı ki seçimde 1 tane milletvekili çıkaramayan basiretsiz bir ilçe,o yüzden gramajı 5 para etmiyor.yatırımlatdanda 5 kuruş faydalanamıyor.ne zaman milletvekili çıkarırsa o zaman bişeyler değişir.

istanbullu
istanbullu - 1 yıl Önce

ee ne olmuş bugun küre ye yarın tosyaya verilir.ne olmuş yani,önce oraya buraya verildi diye mesele edilirmi hiç.

Mert
Mert - 1 yıl Önce

İyide eski başkan çıkıp gövde gösterisi yapmıştı çift yataklı ambulans tosyamıza hayırlı olsun diye bi kaç ay kullanıldı sonra yok oldu bence ak parti çalışmıyor organizeye giriş kavşağı geçtikten sonra vermişler hatalı fark ettiniz mi ? Samsundan istanbula istikametine doğru tosya girişide kavşağı geçtikten sonra vermişler hatalı , kastamonu yolu desen ambulansların sevk yeridir ama yok hiç bir siyasetçi özel arabasıyla gitmez ama birgün muhtaç olursunuzda o ambulansla giden siz olursunuz ve ılgazı tercih edemezsiniz ..

Bizde teşekkür ederiz
Bizde teşekkür ederiz - 1 yıl Önce

Başta akp il başkanı doğan ünlüye sonra AKP ilçe başkanına ve bilimum akp yönetiminde bulunan herkese saygılarımızı sevgi ve şükranlarımızı sunarız(!)

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 1 yıl Önce

ENKISA ZAMANDA REFARANDUM YAPIP KASTAMONU DAN AYRILMAMIZ LAZIM BAŞKA YOLU YOK BUNUN UYANIN ARTIK TOSYALILAR!!!!

misafir
misafir - 1 yıl Önce

küre ye yağan kar'ın yarısı Tosya ya yağmıyor. bence küre için daha ihtiyaç Tosyalı olarak.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307