TOSYA'NIN GÖZÜ BU İHALEDEYDİ

banner294

TOSYA'NIN GÖZÜ BU İHALEDEYDİ
banner278

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU

KASTAMONU (İHA) –Son aylarda hemen hemen her alanda yaşanan fiyat artışları ihaleleri vurdu. Tosya Belediyesinin Hayvan Pazarı Kesimhane ve Sosyal Tesisi ihalesine Teklif veren istekli çıkmaması nedeniyle iptal etti.

İnşaat sektöründe maliyetlerdeki artış, akaryakıt ve elektrik fiyatlarında art arda yaşanan zamlar malzeme tedarikinde sıkıntılar yaşandığı bu günlerde artan maliyetler sebebiyle ülke genelinde ihalelerin iptallere sebep oluyor.

Tosya Belediyesi 10.03.2022 tarihinde çağrıya çıktığı ve 30.03 2022 tarihinde yapılacak olan   Hayvan Pazarı Kesimhane ve Sosyal Tesisi ihalesine Teklif veren istekli çıkmaması nedeniyle iptal etti.

Tosya Belediyesi tarafından İbniselim Mahallesi Beşçam mevkiinde 1981 ada 1 parselde yer tesliminden sonra 210 takvim gününde tamamlanması planlanan ve projelendirilen Hayvan Pazarı Kesimhane ve Sosyal Tesisi ihalesi maliyet güncellemeleri yeniden yapılması planlandıktan sonra tekrar ihaleye çıkarılacak.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet   Gülü.
Mehmet Gülü. - 12 ay Önce

Hayırlı Ramazanlar.

hasan
hasan - 13 ay Önce

ha bu arada belediye başkanının çok övündüğü cezaevi yapılmayacak demi güzel ilçemize. cezaevinden yatırım olmaz başkan aklını kullan. benden bi daha oy alamazsın

mert
mert - 12 ay Önce

bende atmayacağım hanönüne otopark müjdesi verilmişti yer altı otoparkı maliyetler yüksek para kazandırmıyor parasını çıkartmıyor diye projeden vazgeçmişler. kız meslek lisesi altına otopark yapılmıyacak çok katlı

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307